2014-2015 Oyunları hakkında yorumlarınız

Heronn

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Bence grafik teknolojisinde devrim denebilecek oyunlar var ama işin tadı oyunlar piyasaya çıktıktan sonra belli olacak. Directx 12 ile umarım orta ve düşük sistemlerde bu oyunları oynayabilir.

Şuan en iyi grafik benim gözlemlediğim kadarıyla AC: Unity, GTA V ve Batman Arkham Knight'de var. Ancak bunların arasında en fark yaratını Arkham Knight diye düşünüyorum ki o da iniyor 1 saati falan kaldı. Çok heyecanlıyım oyunu oynamak için. Gelen inceleme puanları ve oynayanların yorumlarına göre oyun çok iyi. Bu arada duyduğuma göre Xbox 360 bile sadece batmobile'yi bile kaldıramayacak düzeydeymiş.

Artık oyunlar 40 GB'den az değil. Gta 5'in neresi 65 GB ben hala anlamadım onu. AC: Unity oynamadım ama videolarda güzel görünüyordu.

Benim tek isteğim;

Oyunların optimizasyonu Gta 5'in optimizasyonu gibi olsun yeter. Adamlar P4 işlemcide oyunu çalıştırıyorlar arkadaş :D.

Artık oyunlar 40 GB'den az değil. Gta 5'in neresi 65 GB ben hala anlamadım onu. AC: Unity oynamadım ama videolarda güzel görünüyordu.

Benim tek isteğim;

Oyunların optimizasyonu Gta 5'in optimizasyonu gibi olsun yeter. Adamlar P4 işlemcide oyunu çalıştırıyorlar arkadaş :D.
Aşırı büyük şehirden, okyanuslardan, dağlardan ve daha sayamadığım bir çok sebepten dolayı 65 gb'lık bir boyuta sahip olması normal değil mi sizce?

Aşırı büyük şehirden, okyanuslardan, dağlardan ve daha sayamadığım bir çok sebepten dolayı 65 gb'lık bir boyuta sahip olması normal değil mi sizce?
Şehri ben 1 saatte gezdim, bitirdim, sıkıldım :).
Oyunun, aşırı ince detaylı olacağını sanmıştım ama öyle çıkmadı maalesef.

Ben şahsen o boyuttaki bir oyunun kısa sürede ezberleneceğini zannetmezdim. Acaba oyunun 4K desteklemesinden mi kaynaklanıyor?
Oyunda birkaç detayı sevmedim, gerisi güzel. Hele ki okyanusa lafım yok hocam :).

Bence siz GTA V'i daha çözemediniz. Bakın bu bir GTA oyunu. Doyum noktası yok. Rüzgar güllerinin içine polis helikopterini çekerek başlayabilirsiniz işe. ;)
Aşırı detaya giremedim, çünkü oyunu oynamaya başladıktan yarım saat sonra takılmalar başlıyordu. Oyunun gizemliliğine lafım yok. GTA serisi bu. Nereden ne çıkacağı belli değil. Ben, oyunda kara üstünde gezdim. Sokaklara pek girmedim ama.

Tabiki de Bloodborne. Souls oyunlarına olan fanboyluğumun aşırı olduğuna düşünürsek benim için normal sanırım :D Gerçi Dark Souls II yi oynadım ama olsun. O da oldukça güzeldir :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı