2017-2018 Audi A8'de elektronik kapı açma var mı?

BurakPalabiyikkk

Hectopat
Daha fazla  
2017 veya 2018 model Audi a8'lerde elektronik kapı kolu düğmesi var galiba. Bu kapıyı şoför koltuğunun oradaki ekrandan da açabiliyor muyuz?

Teknik bilgi verilmemiş, elektronik kapı kolu var.

Elektrikli kapı kolları bazen sahteymiş gibidir ancak A8'dekiler oldukça iyi bir dokunma hissiyatı sunuyor. Hem içerideki, hem de dışarıdaki kapı kolları elektrikli; yani kapıları açmak için hafifçe dokunmanız yeterli. İşinizi kolaylaştıran bu düzenin bir de güvenlik tarafı var ki ona birazdan değineceğiz. "Ya Audi'nin bataryası bittiğinde?" dediğinizi duyar gibiyim. Alternatifleriniz sürücü kapısında yer alan gizli mekanik anahtar yuvası ve bagaj.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknik bilgi verilmemiş, elektronik kapı kolu var.

Elektrikli kapı kolları bazen sahteymiş gibidir ancak A8'dekiler oldukça iyi bir dokunma hissiyatı sunuyor. Hem içerideki, hem de dışarıdaki kapı kolları elektrikli; yani kapıları açmak için hafifçe dokunmanız yeterli. İşinizi kolaylaştıran bu düzenin bir de güvenlik tarafı var ki ona birazdan değineceğiz. "Ya Audi'nin bataryası bittiğinde?" dediğinizi duyar gibiyim. Alternatifleriniz sürücü kapısında yer alan gizli mekanik anahtar yuvası ve bagaj.

Sağ olun onu ben de gördüm ama benim sorduğum Tesla'daki kapıyı açma özelliğinin uzaktan kontrol edilip edilemediği.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı