2019 ilk defa CS:GO'dan Skin Almak İçin Pazar Açma

Sadece oyun değil 30 TL'lik Steam cüzdan kodu al (25+5 şekilde) zaten pazarın açılır. 30 TL'ye istediğin skini alabilirsin.
Sadece oyun değil 30 TL'lik Steam cüzdan kodu al (25+5 şekilde) zaten pazarın açılır. 30 TL'ye istediğin skini alabilirsin.

yani şok marketten 30 TL cüzdan kodu alsam kodu steam'e girsem harcama yapmasam (oyun VS. almasam) pazar açılır ve istediğim skini alırım
Şuan hesabın steamda kısıtlı. Steamda 5 dolar harcama yapman gerekiyor o zamna açılır. 5 folar = 29.37 tl yani 30 tl ye bi oyun alsan açılır
yoksa illa oyun mu alacağım? Sadece cs go oynuyorum da tam anlamadım.

Pazar I kullanmak için 5 dolar yatırman gerekiyor ( yani harcama yapman gerekiyor)
Birde mobil guard açtığında ban yiyorsun belli bi süre sonra pazar açılıyordu öyle hatırlıyorum.

Pazar I kullanmak için 5 dolar yatırman gerekiyor ( yani harcama yapman gerekiyor)
Birde mobil guard açtığında ban yiyorsun belli bi süre sonra pazar açılıyordu öyle hatırlıyorum.
Ban yemek derken ?

Bir de ben o 30 TL ile illa oyun mu alacağım, yatırayım parayı 1 hafta bekliyeyim sonra o 30 TL' yi pazarda harcayayım olmaz mı?
30 TL harcayıp mı pazar için bir daha para yatıracağım?

Ban dediğim belli süre kullanma kısıtı, şöyle yapın Steam cüzdan kodu satın alın 30 TL öyle istediğiniz gibi harcama yapın .

Arkadaşlar Steam için migros mağazasında 20+10 cüzdan kodu yükletecektim
20 yükledi 10 TL' de hata verdi. Ben başka zaman yüklesem 10 TL , ayrı zamanlarda olmak üzere toplam 30 TL olsa, hesap sınırını kaldırır mı?
O süre ne kadar yazabilir misiniz?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı