2020 YKS net sayılarınız 2018-2019'a göre nasıl?

saY

Kilopat
Cevaplar ÖSYM tarafından açıklandı. 2020 YKS net sayılarınız 2018-2019'a göre nasıl? Özellikle TYT için soruyorum. Süre arttı fakat Türkçe'de zorluk seviyesini ufacık arttırmışlar sanki(!) 32/8 yapmışım örneğin geçen sene 70 net ile girilen sıralama için bu sene kaç net gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
2018’de ayıya dayı demeyi bıraktığım için o kadar mutluyum ki. Mezuna bırakan arkadaşlar gerçekten dirayetli insanlarmış ben göze alamazdım mezuna bırakmayı.

Önceki senelere göre ortalamalarda düşüş olur mu peki sence? Süreyle birlikte zorluk da arttı. @Mithat Berhan

2019 Türkçesinde 34/6 yapmıştım bu sene 32/7 yaptım. Diğer dersleri çözmedim çünkü zaten tüm soruları denemelerde sordular.
Önceki senelere göre ortalamalarda düşüş olur mu peki sence? Süreyle birlikte zorluk da arttı. @Mithat Berhan
İlk sınav zordu ama 2. sınav da kolaydı. Yani ilk 1000'i TYT belirleyecek gibi. Matematik de geçen seneden kolaydı yani, bence biraz düşebilir bölümlerin puanları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…