2020'de GTA Vice City oynanır mı?

Arkadaşlar hiç oynamadım, GTA San Andreas ile büyüdüm. Vice City oynanır mı?
Sana şöyle diyim Gta Vc oynadıktan sonra muazzam bir hikayesi olduğunu anlıyacan ve grafik in hiçbir önemi olmadığını anlıyacaksın.Tam da bugün Gta Vc başlıyacağım gün seni sorunu gördüm :d

Daha önceden oynadıysanız duygu patlaması yapabilir ve gözünüzden 1-2 damla yaş gelebilir.

"Definitive Edition" olarak bilinen mod paketi ile oynarsan daha iyi olur. Bazı rötuşlar ve hata düzeltmeleri içeriyor. Steam sürümüyle uyumlu ancak korsan versiyonlar ile uyumlu olup olmadığını bilmiyorum.

"Definitive Edition" olarak bilinen mod paketi ile oynarsan daha iyi olur. Bazı rötuşlar ve hata düzeltmeleri içeriyor. Steam sürümüyle uyumlu ancak korsan versiyonlar ile uyumlu olup olmadığını bilmiyorum.
Oyun orijinal, link varsa atabilir misin?

Ben oyunlarda grafiğe bakmayan biriyim oyunun grafikleri ister güzel olsun ister b*k gibi yeter ki o istediğim zevki versin.

Bende aynı kafadayım. İnanki GTA 5 indirdim 1 hafta oynamadan sildim grafileri açık dünya mükemmel ama o hazzı vermiyor. Vice City'nin ara sahneleri, görevleri, seslendirmeleri, karakter uyumu, oyundaki müzikler tam da %100 o dönemi yansıtıyor ve hikayesi mükemmel özetlenmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…