2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alacağım laptop beni olabildiğince uzun götürsün istiyorum. 13K bütçem ile 2070'li bir laptop alamam büyük ihtimalle. 2060 laptopların da ömrü baya bi azaldı, alma isteğim yok. Artık hayal oldu, hayalim 3060'lı bir laptop alabilmek. Acer ve HP istediğim tarihe kadar (ağustos-eylül) uygun fiyata çıkarabilirse onlara da yönelebilirim. Lenovo, Acer ve HP laptoplarda sıkıntı olacağını sanmıyorum. MSI ve Asus aşırı yüksek fiyatta, Monster'da malum alınmaz. Bekleyeceğiz o zaman. Umarım 5600H+3060 Lenovo bizi güldürür.

Katılıyorum hocam.

Ek olarak aşağıya bıraktığım laptopu gözleyebilirsiniz, indirim falan olur belki.

Dip not: ben bu mesajı paylaşmamışım yahu. Paylaştım sanıyordum, kusura bakmayın.
Hocam bu arada HB indirimi bitti mi? Yazık vallahi ya.

Bakacağım önerdiğin laptopa. Bugün Hepsiburada'da bunu gördüm yorumlarınız ne ? İşlemcisi neye tekabül ediyor ? https://www.hepsiburada.com/asus-tu...s-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000003LOIQ

@mirsady sanırım o bahsettiğiniz durum.
Bakacağım önerdiğin laptopa. Bugün Hepsiburada'da bunu gördüm yorumlarınız ne? İşlemcisi neye tekabül ediyor? https://www.hepsiburada.com/asus-tu...s-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000003LOIQ
Hocam bunun işlemcisi düşük kalıyordu, sanırım forumda sorun yaşayan birisi konu bile açmıştı. @Dark Lord of the Sith ile @xbea hocalarım da vardı sanırım o konuda.

Monster'i alırken henüz düzgün 3070'li cihaz yoktu. Almadan önce acaba bekleyip MSI veya ROG mu alsam bu kadar bütçeye çıkmışken dedim. Sonra beklemek istemedim ve aldım. Sanırım hayatımın en iyi kararıydı. Beklesem anca 3060'lı cihaz alırdım. 16.500'e biraz zor bulunur 3070'li bir daha. 1 ay olmadan 20K oldu cihazım zaten

Cidden çok çok mükemmel olmuş sizin için. Ne güzel, eve bağlı olmasam şu an ben de GE75 Raider ile oynuyor olurdum.

Cidden çok çok mükemmel olmuş sizin için. Ne güzel, eve bağlı olmasam şu an ben de GE75 Raider ile oynuyor olurdum.
Hah bende eve bağlı olmasam 3070 laptop değil 3070 + 5800X kasa kullanıyor olurdum. Buna da şükür. 16500e 3070'li laptop çok iyi denk geldi gerçekten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…