2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşte olay burada kopuyor. 3070 1080p'de (Legion 5 Pro'nun 1200p oluyor) belirgin bir darboğaz yaparken 1440p'de(Legion 5 Pro'da 1600p oluyor) darboğaz yapmıyor ve şöyle bir sonuç çıkıyor:
Control DLSS Quality+RTX+1080(1200)p =71 FPS
Control DLSS Quality+RTX+1440(1600)p= 72 FPS
@Dark Lord of the Sith @Ek01000 @Ek01000 habire bombayı bırakıp kaçıyor.

Çok iyi değerler ama adam akıllı sıcaklıklar için bir video çekseler güzel olacak Jarrod gibi. Gönlüm hala Legion'da ama bir videoda 97 bir videoda 80 anlamadım gitti inşallah 80'dir.

@Turkish Kebab buradayım hocam sadece çok yoruldum bu durumdan, her gün sizlerle kaç sayfa tartışıyoruz ama bir türlü sonuca varılamıyor. Eminim aynı durumda olan arkadaşlar sizde aynı şekilde yorulmuşsunuzdur.

Para TL'de her geçen gün değer kaybediyor, birkaç gün içerisinde hala karar veremezsem dolara yatırıp Legion'ları beklerim artık.

ROG'da, MSI'da ve Legion'da çok güzel cihazlar hangisi alırsam alayım üzülmeyeceğim ama amacımız aralarında ki en iyi olanı almak. Bundan olayı hala sabırla beklemeyi seçiyorum.

Şu an gidip MSI GE76 alabilirim ama almayacağım yada alsam mı? .

Şu an gidip MSI GE76 alabilirim ama almayacağım yada alsam mı? .
GE76 bence en mantıklı seçim hocam. Dolar daha fazla artmadan almak mantıklı olabilir ama beklerseniz daha iyi modellerde gelebilir. Gerçekten zor seçim yapmak.
Bence siz laptopu falan bırakın iPhone 12 alın (!)

Ben en iyisi sabırla bekleyeyim, parayı da dolara atayım dursun. Legion'lar gelsin, MSI'ların stokları yenilensin o zaman kararı veririz.

Bu arada bu konuşmada olan bütün arkadaşlar discord'da toplanabiliriz. Hatta @Ramazan Ö ve @mirsady ile toplandık bile.
Ek01000#3052 adresinden ekleyebilirsiniz bende grup daveti atarım isterseniz.

Almayın hocam bence. Yatırın alyına veya dolara, zaten paralel gidiyorlar genellikle. Yazdığım 1080-1440p olayını gördünüz mü?

Böylece konu özüne döner biz de sohbetimizi başka mecralarda yaparız.

Almayın hocam bence. Yatırın alyına veya dolara, zaten paralel gidiyorlar genellikle. Yazdığım 1080-1440p olayını gördünüz mü?
Aynen öyle, gördüm hocam tabii ki.

Legion'ın ekrana tavım ya. Hem 500 nit, hem de 16:10 cidden çok tatlı.

@Turkish Kebab hocam sizi de bekleriz discord kullanıyorsanız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…