2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu ara stoklara girdiğinde denk getirirseniz alırsınız Amerika'dan. Temmuza kadar çok vakit var o zamana kadar 3000 serisi yaygınlaşmış olur.

Edit: Amerika'da Omen 3000 serisi
satışta.

Beyler aklıma takılmışken sorayım, şu an piyasada 1650 Ti, 1660 Ti'ler var bunların yerini hangi kartlar alacak?

Bu ara stoklara girdiğinde denk getirirseniz alırsınız Amerika'dan. Temmuza kadar çok vakit var o zamana kadar 3000 serisi yaygınlaşmış olur.

Ya bir video izledim GizmoSlipTech videosu idi sanırım. Chip sıkıntısından dolayı önümüzdeki 6 ayda bir laptop denk getirebilirseniz çok şanslısınız diyordu ASUS G17 için. Ben bunun Legion Pro için de gerçek olduğunu varsayarak karamsarlığa girdim.
Beyler aklıma takılmışken sorayım, şu an piyasada 1650 Ti, 1660 Ti'ler var bunların yerini hangi kartlar alacak?
3050, 3050 TI.

Peki onların piyasaya girmesiyle ilgili bir bilgi var mı hocam?
@Thatwasunplayable

Genel olarak bir konu dikkatimi çekti, Lenovo Legion serisinin 17 inç modelleri ile ilgili YouTube’de çok az inceleme var bir iki yabancı kanal dışında pek doyurucu videolar yok. Bu ürünlerin 17 inç modellerinin de az buz satılmadığını düşünüyorum neden üvey evlat muamelesi görüyor acaba Kişiden kişiye de değişir bu tabi ama bence 17 inç’in konforunu tattıktan sonra 15.6 inç kullanmak çok iyi tercih gelmedi bana hiçbir zaman.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…