2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hocam aynı özellikler direk 17 inç laptopa aktarılsa herkes 17 inç seçer ama hem taşınabirlik olsun hem de bazı şeylerden ödün verilmesi 15 inçleri daha gözde yapıyor.

Hocam aynı özellikler direk 17 inç laptopa aktarılsa herkes 17 inç seçer ama hem taşınabirlik olsun hem de bazı şeylerden ödün verilmesi 15 inçleri daha gözde yapıyor.
Bence de öyle hocam 17 inç versiyonun içine kırpılmış ekran kartı koyuyorlar bu da insanları itiyor. Ben açıkçası o geniş ekranın konforu için 10-15 fps’den vazgeçmeyi göze aldığım için rahat seçim oldu kendi açımdan.

Taşıma sıkıntınız yoksa 17 inç kesinlikle daha iyidir FPS çok mühim değil

Aynen öyle bir sırt çantası işini rahatlıkla görüyor açıkçası. Bu zamana kadar 17 inç laptopta hiç taşıma sıkıntısı yaşamadım, bundan önceki kalın kasa acer predator ürünümde dahil. Film izlerken oyun oynarken o önemsiz gibi gelen 2 inç aşırı fark yaratıyor ama tabi nihai olarak bu bir zevkler ve tercih meselesi.

O iş hiç öyle olmuyor hocam, özellikle laptop gerektiren bir bölüm okuyor ve haftanın 3-4 günü otobüsle taşımak zorunda kalıyorsanız 17 inç almak zulüm olur

ASUS G17 ile G15 arasında 200 gram fark var, ben de 17" laptop sahibiyim taşımada hiç sıkıntı çekmiyorum açıkcası 15" laptopun girdiği çantaya o da sığıyor rahatça.

Hocam Amerika'dan alıcaksınız dell alienware öneririm. İntel ama k serisi işlemciler var içinde bir düşünün derim. Ülkemize gelmiyor ama dell laptop işinde çok başarılı ve laptoplarında artık Cherry switch koyucaklar. Pişman olucağınızı düşünmüyorum.

Çok pahalı kardeşim ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…