2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçi o da doğru, arka sayfalarda dendiği gibi Lenovo listelemiş sanırım. Umarım 3050/Ti falan diye çok da güçsüz bir kart çıkarmazlar. Legion'a yakışacağını düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ya kardeşim bir videoda 90 derecesin diğerinde 75 anlamadım gitti. Sanırsam 90 derece hali Dynamic Boost kapalı iken.

Dynamic Boost ne oluyor? Açık mı olmalı?

Undervolt + soğutucu
İşlemci çok watt kullanmayınca geri kalan watt'ı ekran kartına veriyor. Misal buraya atılan strix g15 ekran kartı rtx 3060 115-130w, bu ekstra 15 watt'ı cpu'dan alıyor lazım olmayınca ve ekran kartına verip Boost oluyor

Arkadaşlar yazmış ama ben yinede yazıyım. Dynamic Boost açınca CPU'dan 15W alıp bunu GPU'ya aktarıyor. Bu şekilde hem CPU daha az ısınıyor hem de daha fazla FPS alıyoruz. Legion'da bu özellik kapalı iken 97 açık olan videolarda 83 civarı görüyoruz çünkü o videolarda W 30'u geçmiyor. Rog'da ise kapalı iken 85 açık iken 70 civarını görebiliyoruz.
Newegg'i Bestbuy'ı eskittim resmen gelmiyor bir türlü stoklar. Ne ASUS STRIX bulabiliyorum ne de Legion 5 Pro.
Hocam masaüstü stokları olmayınca herkes laptopa yöneldi galiba bu gidişle biraz zor buluruz gibi inşallah en yakın vakitte gelir stoklara.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…