2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekran kartı ve işlemci arasındaki gücü dengeleyen bir şeydi sanırım. Açık olursa iyi olur.
E o zaman tadından yenmez Nereden açılıyor bu? Sıcaklık sorunu da yoksa Legion 5 Pro alma vakti!

Hocam o zaman işlemci performansı gerekince ROG daha iyi bir tablo yansıtacaktır.
E o zaman tadından yenmez Nereden açılıyor bu? Sıcaklık sorunu da yoksa Legion 5 Pro alma vakti!
Hocam işlemci gereken oyunlarda - ki zaten Legion 5 Pro'yu MUX Switch sayesinde işlemci gerektiren A kalite oyunlarda oynamak için alacağız değil mi? - işlemci yeniden ısınacaktır hocam. Çünkü işlemci kullanacak bu oyunlar.

En azından 99,90 gibi sıcaklıkllar yerine 85,80 gibi sıcaklıklar göreceğiz. Bana göre iş tamam.

En azından 99,90 gibi sıcaklıkllar yerine 85,80 gibi sıcaklıklar göreceğiz. Bana göre iş tamam.
Hocam bende onu diyorum. Dynamic Boost denen şey işlemci az kullanıldığında gereksiz ısınmasın diye onun gücünü azaltan ve oradan aldığı güç ile ekran kartını boostlayan bir teknoloji. Yani A kalite oyunlar işlemcinizi kullanacağı için Dynamic Boost devreye girmez, o zamanda işlemci eskisi gibi ısınır. Bu dediğimiz Dynamic Boost: RDR2 gibi oyunlarda, çok kullanılan ekran kartına ekstra W gücü verip boostlamak ve az kullanılan işlemcinin gücünü alarak ısınmasını önlemek. Bu durumda CS:GO gibi oyunlarda bu dediğim olay gerçekleşmez çünkü işlemci kullanan bir oyun. Umarım açıklayıcı olmuştur.

Hocam dediğinizi anladım. Fakat yine de az da olsa ekstra W vermez mi?

105'e kadar yolu var 100 dereceye kadar sorun yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…