2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnşallah vardır hocam BestBuy gibi yerel mağazalardan alacağım için önemli mesele bu garanti.

İnşallah vardır hocam BestBuy gibi yerel mağazalardan alacağım için önemli mesele bu garanti.
Hocam var olması lazım, tabii ASUS sitesinde yazan bilgi bu... Bizi Avrupa olarak kabul ediyorlar ve var gözüküyor...

Düzenleme: Ortadoğu olarak gözüküyormuşuz. Türkmenistan Avrupa olarak gözükürken bizim neden hala Ortadoğu olarak gözüktüğümüzü anlamış değilim.

İnsanımız, global garantisi olan bir ürünü garantiye verme hakkımıza bile karışıyor desene...
Hocam aslında var Avrupa olarak gözüküyoruz biz. Bundan dolayı kapsama altında ancak mevzuat içeride nedir? Bilmiyorum. Bunu arayıp detaylı bilgi almamız gerekiyor.

Düzenleme: Ortadoğu olarak gözüküyormuşuz. Türkmenistan Avrupa olarak gözükürken bizim neden hala Ortadoğu olarak gözüktüğümüzü anlamış değilim.

Ortadoğu diye yazıyor Asus'ta hocam.
Evet hocam karıştırmışım. Daha doğrusu benim aklımda öyle kalmış. Hemen düzenliyorum.

Ortadoğu olarak gözüküyormuşuz. Türkmenistan Avrupa olarak gözükürken bizim neden hala Ortadoğu olarak gözüktüğümüzü anlamış değilim. @T129Atak

Bize "Legrograider"diye bir bilgisayar lazım.
Lenova'nın ekranı MSI'ın MUX'u ROG'un soğutması ve işlemcisi.
Var mı böyle bir bilgisayar?
Yoksa o "Canavar" mı?
Volatran, Voltran, Voltran!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…