2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir de bunlar max sıcaklıklar değil mi? Ayıca oyun oynarken CPU stress test yapmıyoruz.

Yok hocam Throttle gördüğüm kadarıyla. Altına laptop yükseltici alıp 7-8 derece indirebilirsiniz sıcaklıkları. Bir de adam MAX gördüğü sıcaklıkalrı yazmış.
Tabii ki yapmıyoruz hocam fakat
burada diğer modeller ile karşılaştırdığımızdan en ince ayrıntısına bakıyoruz.
Evet Legion 5 Pro'nun tek sıkıntısı bu. Arada yaklaşık 1000 puan fark var. Ama zaten R7 5800H çok güçlü bir işlemci. Çok sıkıntı olursa balanced alıp oynarız ama gerek yok. Zaten throttle yok. @T129Atak ben 95'i geçeceğini sanmıyorum.

Yok hocam Throttle gördüğüm kadarıyla. Altına laptop yükseltici alıp 7-8 derece indirebilirsiniz sıcaklıkları. Bir de adam MAX gördüğü sıcaklıkalrı yazmış.
Bir kullanıcı iki soğutucu ile denemiş ve maksimum 2 derece değişim görmüş hocam. İçine sıvı metal sürmeyi düşünüyormuş. Cyburpunk'ta 97 görmesi ile beraber bana çok geldi ki oda sıcaklığı da 25'di hocam. Kaliteli bir kanal incelesede fikir edinebilsek keşke.

Cyberpunk 97 mi!? Ben çoğu kanalda Cyberpunk 90 gördüm performance mode cooling pad olmadan. Throttle yoksa sorun da yok.

Hocam video linkini bulursam bırakacağım. Intel modelini beklemekte fayda var.
Kesinlile hayır. İntel bu nesilde alınmaz, aldırmam. Throttle yaptığı bir videoyu atar mısınız? Zaten Max 90 gören ve throttle yapmayan bir Cillop gibi bilgisayarı çöpe atamayız. Jarrod alsa da inceleme görsek.

@Turkish Kebab
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dakika 1:58:10 civarında Warzone 98 derece.
58:43 Cyberpunk 98 derece.
Throttle yapmıyor ama 98 derecelerin fazla olduğunu da inkar edemeyiz kesinlikle. Ayrıca Intel'in 11800 gibi işlemcilerinin sızan testlerde R7 ile R9 arasında olduğu bilgileri var sıcaklıkları görüp öyle yorum yapmalıyız. Çıkmamış bir işlemciye yorum yapmak yanlış olur.

Bu videoda 85 civarında geziniyor sıcaklıklar.(warzone da )
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam GPU sıcaklığı 85 civarı CPU hakkında bu videoda bilgi yok maalesef.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…