2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu Nitro'da MUX varsa alternatif olarak seçilebilir gibi. Kasa kalitesini boş verirsek

3031. mesajmış @Radeon RX 5500M hocam, rekor falan kırdıysak başvuralım bence

Hocam bunlarda abartmış artık, bende Ideapad Gaming'e 3090 takacağım.

3031. mesajmış @Radeon RX 5500M hocam, rekor falan kırdıysak başvuralım bence

Ev adresini verdim plaket yolda hocam.

Hocam bunlar abartmış artık, ben de Ideapad Gaming'e 3090 takacağım.
Vallahi hocam, 3060 modeli de ucuza geliyor. Böyle bir modeli de var. Bu sene tahmince bu Nitro'lar ya parlayacak ya da patlayacak F/P gibi duruyorlar, bandına göre çok kötü çıkmaz umarım.
Ev adresini verdim, plaket yolda hocam.
O da iyiymiş hocam

Ne Legionmuş gelmek bilmedi. @xbea ile @gen2 hocalarımın tartışmaları da cabası.

Vaktim bol olsa böyle izleyeceğim vallahi

Eğlence amaçlıdır, yanlış anlaşılma olmasın

Son düzenleme:
Vallahi hocam, 3060 modeli ucuza geliyor. Böyle bir modeli de var. Bu sene tahmince bu Nitro'lar ya parlayacak ya da patlayacak F/P gibi duruyorlar, bandına göre çok kötü çıkmaz umarım

Hocam 3070 ve 80'li modeller patlayacak bence, o modeli alan adam kalite anlamında da beklenti içine giriyor. Ki o bantta Nitro'nun o beklentiyi karşılayacağını hiç sanmıyorum.

Aldığınız Amazon ile iletişime geçersiniz onlar ilgilenir. DOA cihazda mağdur edeceklerini sanmam.

Hocam tartışma değil, tatlı atışmalar. Bir de ne kadar nezih bir atışma. Küfür yok, hakaret yok. Tüm Türkiye'nin örnek alması gereken bir ikili bence.
Katılıyorum hocam. Benim tartışmadan kastım kavga manasında değil zaten. Böyle enine boyuna düşünülen, karşıt argümanlar sunulan seviyeli bir tartışma

Bildiğiniz üzere şu sıralar fazla takılamıyorum buralarda. Bazı noktaları kaçırdığım için sorma gereği duyuyorum. @gen2 @xbea hocalarım, sizleri ortak noktada toplayan alternatif bir laptop var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…