2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle bir şey yapmak istemiyorum açıkçası. Bir sorun olur vs. Fiyat ne kadar artar ki? Bendeki şans var ya çok güzel.
Inşallah çok arttirmazlar ben haziran gibi almayi düşünüyorum ama dolar belirsizliği de var şimdi.
Babanızın kartından yapma durumunuz varsa onu da deneyin.
Suan yurtdışı ile birebir neredeyse fiyat iyi zaten , msi ilk geldiği zamanda ucuzdu şimdi yükseldi.

Param dolarda zaten, babamın kartından deniyorum.
Sorun yok max. 22K olur. İnşallah alabilirim.

@Turkish Kebab hocam banka MH ne dedi internet alışverişi kısıtı internet alışveriş kısıtı yada miktar yüksek olduğundan provizyona takılma gibi durumlar var mı diye sordunuz mu? Bir de başka tarayıcı ile denediniz mi? Ben chrome ile aldım bilginize.
Yoğun talepten dolayı fiyat yükseltmeleri muhtemel.

Edge ile denedim olmuyor. Akşam deneyceğim. Fiyat yükseltseler bile 22K olur en fazla.

Edge ile denedim olmuyor. Akşam deneyceğim. Fiyat yükseltseler bile 22K olur en fazla.
Bence o kadar yükseltmezler çünkü Legion 7 var 23k ya ama 21k yükselebilir o da yukseltirlerse.
(simdi baktım 26k yapmışlar Legion 7 fiyati yazık ya yemin ederim milletle oynuyorlar.)

Safari üzerinden gece almaya çalıştığımda kredi kartı bilgilerini girip onay kodu geliyor ve sonrasında sayfa tekrar kart bölümüne aktarıyordu. Firefox ile denedim gece o şekilde satın alabildim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…