2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bizim işimiz yardımcı olmak Bu arada laptop alamayınca evdeki eski laptopu söktüm. Macununu vs. yeniledim. Kardeşime verdim. Artık hazirana kadar bilgisayarsız değil

Benim de içimde sanki 2020 modeline mahkum kalacakmışım gibi bir his var. Amerika 300 milyonluk ülke bize nasıl düşecek Legion stoğu bilmiyorum.

İnşallah iyi gider

Bütün sayfaları okuyamadım
@Radeon RX 5500M R5 3060'lı model geliş tarihi ve fiyatı hakkında belli bir tarih veya tahmin değerleriniz neler?
Ben 4800H 2060 aldım fakat CW sorunu, ısınma sorunu, fandan sürtünme sesi gelme sorunları var. Sizce iade edip bekleyeyim mi R5 3060'ı acelem yok?
Açıkçası ben değişim yapmak istiyorum fakat 4800H 2060'lı modellerin stokları yok. Ne zaman geleceğini biliyor musunuz?

Bence iade yapın ben Şubat gibi almıştım bende de fan surtmesi vardı iade ettim haziran gibi yeni modeli gelicek onu bekle ama fiyat biraz yüksek olabilir dolara bağlı olarak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…