2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu fiyat o ülkede vergi eklenmiş hali olduğu için dedim çünkü Asya ülkelerinde biraz daha ucuz oluyor o yüzden bu aralıkta çıkabilir.
1100$ görürse çok hoş olur tabii, tam olarak nasıl bir fiyat politikası güdecekler bilemiyorum.

13.000 üstü gelme ihtimali var hocam. Yani eğer 15.000 TL kadar çıkamazsanız bu riske girmeyin derim. Eğer çıkarım derseniz bekleyin derim.
15K'ya çıkamam hocam. 14K için belki çok zorlarım ama 15K olmaz. Kaldı ki kurların nasıl olacağı belirsiz. 13-15K arası derken şuanki kura göre mi diyorsunuz?

HP işlemci farkına 140$ alıyor.

Hocam bu modeli düşünebilirsiniz CV sorun olmazsa.

Hocam tam orta değerdesiniz yani ne desem tam olmuyor... 15.000 TL olasydı kendinizi biraz daha güvence alırdınız. O zaman risk şu tam ortada yani yetebilir ki şu anda 1260$ üzerinden gelecek vergiler dahil desek: 10.080 TL eder. 3000 TL - 4000 TL kâr ile 14.000 TL oluyor ama bir anda düzen değişir sınırınızı aşar onu bilemiyorum işte...

Fiyat fena değilmiş. Aynı laptoba 1000TL daha fazla para vermektense Asus 5800H/Rtx3060'lı olanı alırdım 14K'ya. O yüzden bu seçenek pek mantıklı gelmiyor.

Fiyat fena değilmiş. Aynı laptopa 1000TL daha fazla para vermektense ASUS 5800H/Rtx3060'lı olanı alırdım 14K'ya. O yüzden bu seçenek pek mantıklı gelmiyor.
Hocam o seçenek artık yok... 17.000 TL oldu ROG ve "bunu ROG Cumhurbaşkanı" söylüyor; o fiyata alınmaz.

Evet hocam tam ortasında kalmış benim bütçe
Onun ekranı Legion'dan sonra kötü gelebilir hocam.
Olsun hocam donanımı yeni, sadece dezavantajı MUX yok.
Hocam o seçenek artık yok... 17.000 TL oldu ROG ve "bunu ROG Cumhurbaşkanı" söylüyor; o fiyata alınmaz.
Evet o fırsatta kaçtı. Tekrar olur mu sizce?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…