2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
assassin's creed odyssey 96 dereceleri gördüm normal mi?
Daha havalar ısınmadı ve yeni ileride nasıl olucak bu durum acaba.
İşlemcide normal odyssey genel olarak bir cpu benchmarkı.
Dostum, laptop Media markt'da farklı dizayn gözüküyor Lenovo sitesindekinden laptop kapağındaki simge farklı, falan sanırsam doğru mudur?
Doğru mediamarkt farklı bir arka kapak fotoğrafı kullanmış.

Bu arada an itibari ile laptobumuz 20bine geri düştü ve ben 20500 den almıştım sabah

@batuks hocam touchpad'in üstten ve yandan fotoğrafını atmanız mümkün mü benimkini sağa hizalamışlar gibi duruyor merak ettim.
Üstten bu şekilde.
Dostum, laptop Media markt'da farklı dizayn gözüküyor Lenovo sitesindekinden laptop kapağındaki simge farklı, falan sanırsam doğru mudur?
arka kapakta https://img.17qq.com/images/ksssqpfqy.jpeg bu amplemli aydınlatma var.

Klavyenin içe çökmesi hocam.
Klavyenin içe göçmesi olası bir durum. Legion Y520-530'larda da vardı hem de modelden modele değişmeyecek şekilde, spesifik olarak aynı yerdeydi. Normalde bir sorun değil.
assassin's creed odyssey 96 dereceleri gördüm normal mi?
Daha havalar ısınmadı ve yeni ileride nasıl olucak bu durum acaba.
Ortam sıcaklığınız nasıl şu an? Ekstra bir sıcaklık var mı? Kaç saat oynadınız? "Gördüm"den kastınız anlık peak mi yoksa stabil mi? Eğer stabil 85-90 arası average değerlerse bir sorun yok. @Radeon RX 5500M

Arkadaşlar gün içinde bilgisayarı 20.5binden alan varsa müşteri hizmetleriyle temasa geçsin, fiyat 20bine düştüğü için sanırsam 500tllik hediye çeki vereceklermiş, kaçırmayın...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…