2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ramlerin üreticisini görebilen var mı ? Neden gözükmüyor anlamadım.

Bir arkadaş GP serisi güzel ama fiyat farkı az ise ben GE alırdım.

Arkadaşlar bir ülkede Lenovo satılıyormuş galiba. Hem de buradaki fiyatlara göre çok ucuz duruyor. Nedir bu işin aslı. Satışa çıktı mı ki bu cihazlar Legion 5 (15" AMD) | Purposeful gaming laptop | Lenovo Thailand

Burada da bir videosunu buldum ne iş bu yahu? Bu cihaz satılıyor da Türkiyeye mi gelmedi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet satılıyor Legion 5. Türkiye'ye gelmedi sadece.

FPS'ler muazzam sizce nasıl

Arkadaşlar düşündü taşındım ve AMD almaya karar verdim. İşlemci hızını base'e düşürdüğümüzde (3.2Ghz) oyunda sıcaklıklar 65-70 derece oldu. (Warzone) ve aynı yerde 5 FPS fark etti. R6'da ise 250 FPS'den 230 FPS'e düştü. Fan sesi neredeyse 0 oldu. Hem intel en az 3K pahalı gelecek ki bunlardan sonra bence gerek yok %7-8 oyun performansı için.

Hocam zaten kendileri de bu işlemcinin düşük çalıştığının farkındadır elbet yazılım falan bir şekilde toparlayacaklar başka şansları yok.

Ama ne olur gelsin artık ya şaka mıdır nedir. Bir yerlere sorup danışsak mı artık? Böyle de çok talep varmış gibi göstermek istemiyorum ama mutlaka zaten bu konuyu da gördü Türkiyedeki pazarlama ofisi. Bari soralım da bir bilgi alalım

MediaMarkt'ı arayabilirsiniz

3.2'de cinebench değerleri nasıl ki?
Ayrı bir fan programı ile fanları maksimuma almayı deneyin hocam bence.

3.2'de cinebench değerleri nasıl ki?
Ayrı bir fan programı ile fanları maksimuma almayı deneyin hocam bence.
Cinebench değerleri düşüyor haliyle %5-10 kadar. Gerek yok ki 70 derece işlemci Acaba aynısı intelde de olur mu? Kafam allak bullak bir alırım diyorum bir almam. Oyun performansına bağlı artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…