2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sağ olun, size de hayırlı olsun stoklar düzelince kart alırsınız. AMD APU'lar Valorant gibi oyunlarda gayet yeterlidir Bekliyorum yine dolar düştü yine iner mi diye.
a

ekran kartı kac watt hocam
125+15=140W.
Yeni 466.77 driver ile sıcaklıklar baya iyi oldu. Altında soğutucu yok laptopun düz masada duruyor.

Eki Görüntüle 1063836Eki Görüntüle 1063834
Bayağı iyi gözükmekte.
Ne Legion ne de Monsterın 11.nesili geleceği yok. GP66 Leopard aldım. Dolar biraz düşmüşken alayim dedim.Bekleyenlere sabır diliyorum
Hayırlı olsun çok güzel cihaz nasipse bende 76 olanını alacağım.

Ben daha önce 10. nesil gp66 alıp kullanıp sorun çıktığından dolayı iade etmiştim. şimdi legion ve gp76 arasındayım. legionun artısı ekranı ve girişleri. gp76ya usb type c koymamışlar ileride sorun çıkartırmı kararsızım , geleceğin evrensel grişi type c olacak gibi duruyor çünkü. gp76nın artısı da performans olarak daha üstün kesinlikle ve 17 inç olması. çok kararsızım

Ne sorunu çıkmıştı ?

230w adaptörle gelmişti oyun oynarken şarja bağlı olmasına rağmen batarya bitiyordu. yeni serilerde adaptörü 280w yapmışlar büyük ihtimalle sorun kalmamıştır.
Ekran konusunda bir sıkıntı var mıydı peki ? Renk doğruluğu gibi vs.

Ekran konusunda bir sıkıntı var mıydı peki ? Renk doğruluğu gibi vs.
ekran renkleri bence gayet iyiydi gündüz ışığında parlaklığı biraz daha fazla olsa daha iyi olurdu sadece. bi köşede çok az ışık sızması vardı siyah ekranda belli oluyordu.

ekran renkleri bence gayet iyiydi gündüz ışığında parlaklığı biraz daha fazla olsa daha iyi olurdu sadece. bi köşede çok az ışık sızması vardı siyah ekranda belli oluyordu.
Işık testinde sadece 1 kenarda uzun sızma mı?

Valla arkadaşlar ben de vazgeçtim ya size kolaylıklar dilerim. Yani hayatımda bir tane ekstra şey çıksaydı yapamayacaktım tüm parayı buna gömmekten. Laptoplar o kadar gelemedi ki satışa sunulmadan başka bir yere bir kuruş harcamam gerekti. Bu benim için iptal artık.

Her şeyden ziyade alasım da kalmadı artık beklemekten hevesim kaçtı. Alırsam mutlu olacağımı sanmıyorum. Param olsa da almam yani, lenovo ismini duyunca tiksinmeye başladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…