2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ohaaa burada sizmamis direk gökkuşağı gibi oluşmuş ben de bu testi yapmıştım da hiçbir sorun yoktu.

Ben yarından itibaren aranızda olmayacağım sanırım. Gidiyor laptop
MErhaba, ekran görüntüsü var mı? MErak ettim. Karşılaştırmak için.

Of bu ne yav. İyi ki iade etmişsiniz hocam. Bu bulutlanma adı neydi unuttum yabancılar bir şey diyor buna. Işık sızması ise daha noktasal oluyor.

Ama çok şükür legion'da ikisi de yok. Biraz da bunlardan korkuma iade etmedim zamanında.

Ohaaa burada sizmamis direk gökkuşağı gibi oluşmuş ben de bu testi yapmıştım da hiçbir sorun yoktu.

Ben yarından itibaren aranızda olmayacağım sanırım. Gidiyor laptop
Sattın mı sonunda Hayırlısı olsun, her sene teknoloji yenileniyor. Kışa doğru daha iyileri gelir ondan alırsınız

6600M'in performansı ve fiyatı hakkında bilgin var mı peki? Şu an 3060'lı herhangi bir laptop alamıyorum. Legion 2060 13K civarına bulabiliyorum. Ama AMD fiyatları biraz makul olabiliyor onları beklemeli miyim sence?

Kurdan dolayı 13'ten fazla olur diye tahmin ediyorum ama yine de aciliyetiniz yoksa bekleyin.

MErhaba, ekran görüntüsü var mı? MErak ettim. Karşılaştırmak için.
Vardı, bulunca atayım ya da tekrardan test ederim.
Satmaktan vazgeçtim ya, ben kullanacağım. Hatta sattıktan sonra alacağım laptopta hazırdı. (Acer Predator, Amerika'dan gelen birisi var haftasonuna)

Bazı kişiler aldıkları 3070'li cihazları sarı sitede 22-25 gibi fiyatlara koymuşlar 22 neyse de 25 yazmak ne bileyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…