2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende çok sıfır takıntısı yok ama nedense bu laptopta 2. el almak içimden gelmiyor maalesef .
Bıktım vallahi bu kurdan da vergiden de.Adamlar 1400 birim paraya alıyor ya.
Önemli olan ne kadar birim paraya aldıkları değil hocam. Önemli olan ne kadar rahat alabildikleri. Can sıkıcı olan kısım bu maalesef.

La beyazı ne kadar çirkinmiş, başta bakınca çok çekici geldi sonra dedim bu ne beyaa

Sormayı unutmuşum, sizinki RTX 3060'lı mı yoksa 3070'li mi?

Amazon.de 15.075 TL ye geliyor. Ancak TR ye gönderim yok.
Buda TR de en az 16 dan satışa çıkar diye düşünüyorum
Tr ye niye gönderimi yok ya üzüldüm şimdi

Amazon ispanyada ürünün vergi dahil fiyatı 1299€ iken Almanya'da 1449€ onu da anlamadım, İspanya'nın gönderimi var bu arada ama 1-2 ay diyor teslimat

Bıktım ya 11. nesil Monster'ın fiyatları da çok saçma çıktı, aylardır Legion 5 bekliyoruz umudum kalmadı tr fiyatına onun da.

Ben baştan beri Monster'ı düşünmüyorum ama onun dışında benimkisi de size benziyor. Ve uzun süre beklemekten gitgide seviyeyi düşürüyorum. 5800h'lı düşünüyordum şimdi 5600h'lı düşünmeye başladım. Umarım 5600h 512 gb ssdye de düşmemiz gerekmez.

msi'larda mux switch vardı değil mi ? Hepsinde mi yoksa gp ge serisinde mi sadece. Asusların hiç birinde yok sanırım.

La beyazı ne kadar çirkinmiş, başta bakınca çok çekici geldi sonra dedim bu ne beyaa

Alt kapak ile üst kapak harici klavye kısmı çok çirkin ya. Klavye biraz koyu tutulup tuşlar beyaz olaydı daha güzel olurdu bence.
Sormayı unutmuşum, sizinki RTX 3060'lı mı yoksa 3070'li mi?

5800H / 3070 - 140w / 32GB ram

Sözde haziran sonu ülkemizde satışa çıkması beklenen cihaz bu merak eden arkadaşlar bakabilir.

Amazon İspanya'da satılanın işletim sistemi yok belki ondan dolayı fark vardır.

Bu WRC 10 ne biçim sistem tüketiyor yahu. Bir test videosu çektim bütün ayarlar full ve 2k çözünürlük Kapak fotosu da yakışıklı olmuş. Küçük fotoda görünce beğendim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Win 10 home olan ve olmayan arasında 90-100 Euro fark oluşuyor.
Sıcaklık değerleri müko.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…