2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dolar kuru böyle gittikçe fiyatlar daha da artacaktır. Legion'lar yalan oldu gibi. AMD çip sıkıntısı sürüyor demek ki. Yoksa kaç hafta oldu gelmesi lazımdı.
Hocam video çekmenize de gerek yok bence.Böyle bi hatayı kolay kolay kimse yapamaz. Çünkü böyle bi genel sorun olsaydı birçok yerde konuşulurdu. Kasası güzel , para yetse 76 modeli alacaktım ama indirime de girmiyor pek , onun soğutması çok daha iyidir.

66 modelini de düşünmüyorum değil. Ekstra monitör alma seçeneğiyle ama 19000 görmeden bu ihtimal zor. Soğutma baktığım kadarıyla 5 derece oynuyor.

66 modelini de düşünmüyorum değil. Ekstra monitör alma seçeneğiyle ama 19000 görmeden bu ihtimal zor. Soğutma baktığım kadarıyla 5 derece oynuyor.

19000 şu durumda ve önümüzdekiaylarda bence görmez. Ben 20800'den aldım daha düşük görmedim. Tabi 11.nesil bu. 5 derece daha düşük olursa ekran kartı heralde buz gibi çalışacak Bu bios güncellemesi geldikten sonra 140w görmeye başladı. Derece 70e kadar çıkıyor auto modda.

Arkadaşlar denizli mediamarkta Legion 5 Pro var 1 adet ben stok girdi sandım. Bir soru sormadım fakat fiyatı 28 bin TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler bütçem 14-15 civarı. 3060 Legion'lar çıkmamıştı en son. Baktım da 3050 Ti gelmiş ASUS'un 13'e 5800 3050 Ti var. Bu bütçeyle bekleyip 3060(eğer 16 17 çıkarsa alamam) 3060 mı almalıyım yoksa 3050 Ti'a mı düşürmeliyim modeli?

Başka pc önerileri varsa alırım bu arada o bütçeye göre. hedefim 3060 almak ama getirmiyor şeref yoksunları.

2060 olanlar var Legion'lar onlar 3050 Ti'den iyi değil midir?
Aynı bende 15k ya kadar laptop bakıyorum 17.3 ekran 3060 bulabilsem olacak yok 2060'lar bile zor hatta o fiyata. MSI Alpha 17 almak istyorum o meret de hiç ucuzlamıyor bir de AMD ekran kartı şüphelendiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

2060 3050 Ti'dan açık ara öndeymiş. Öğrenmiş oldum. Vram yüzünden bu arada
17.3 3060 değil 3060 içeren bir laptopu o fiyata bulun alıyorum hemen 3060 ları doların 9 olmasını bekledikleri için salmıyorlar. Herkes üçkağıtçı olmuş yoksa şimdiye 50 defa çıkardı. Zaten kazıkladıkları fiyatı bir de aaa dolar 9 olmuş hemen fiyatları güncelleyelim dedikleri için alamayacağız büyük ihtimalle. Nisandan beri forumdayım bizim gibi olan arada kalan çok insan var. Onu bunu bıraktım da esas içimi 3060 lı legion 5 in Tayland da 11.000 tl olması yakıyor....

Arkadaşlar denizli mediamarkta Legion 5 Pro var 1 adet ben stok girdi sandım bir soru sormadım fakat fiyatı 28 bin TL.

20 bin nerede 28 bin nerede Denizli'de olan MediaMarkt hazır stokta da yokken resmi internet sitesinden bayağı bağımsız ilerliyor gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…