2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam o kadar yüksek bütçede ki 3070 çok güzel laptoplar var neden Monster tercih ettiniz ki . Üzücü bir durum. Sürücüyle alakalı da olabilir yalnız , videodaki sorun.
Yıllardır notebook kullanırım ilk defa başıma geldi. Ondan bana normal gelmedi. Altarnatif varsa önerin. Bu kasada tb 4 vardı. 2 k çözünürlük var. Batarya 99w

Son düzenleme:
Yıllardır notebook kullanırım ilk defa başıma geldi. Ondan bana normal gelmedi. Altarnatif varsa önerin. Bu kasada TB 4 vardı. 2 k çözünürlük var. Batarya 99W.

2K takıntınız varsa Lenovo Legion 5 Pro 2.el bile alınır. Sarı sitede 3070'ler vardı. 2K takıntınız yoksa direkt MSI. Sıcaklıkları iyi miydi v21.8'in? Sizde benim gibi özelliklere bakıp aldınız galiba ama ben 4 gün dayanabilmiştim. Fan sesi, sıcaklıklar vs. Ki çok fazla zam yapmışlar, o parayı ona vereceğime Lenovo beklerim daha iyi.

Lenovo uluslararası garanti yok. Var ama içerisinde Türkiye yok

Bu cihaz kargosuyla şeyiyle tahmini kaça gelir hocam?
Her şey dahil, $2,279.79

Acer Tr listelemiş, 11. nesil 3060 Predator Helios, sanıyorum ki 105W 3060 var içinde.

Bu Predator Helios'larda ekran sRGB oranı kaç ben bulamadım, bir de mux switch var mı?

Şu an satılan 10. nesil 3060'lı 14499₺ olduğunu düşününce belki rekabetçi olabilir Legion 5 ile.

Bu ürünlerin tasarımı cok kotu berbat geliyor benim kendi şahsi goruşum kimse karışamaz ama siz alacaksınız alacak kişi beyenmesi lazım tabii ki ama ben pek icime sindiremedim alacaksan hayırlı olsun 15.000TL bütcem olsa açıkçası şu modeli alırdım: Tulpar T7 V20.3.3 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Sırf Monster diye vazgeçip es geçiyorsunuz bu Monster ne takıntınız var bilmiyorum iade hakkınız mevcut ve ölü pixel ışık sızma tüm IPS panellerde daha yaygındır ve Samsung panel zaten bu ASUS ada olur MSI da hiç fark etmez ve attıklarından daha iyi diyebilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…