2021 Model Legion laptoplar Türkiye'ye geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayırlı olsun hocam, incelemeyi bekliyoruz.
Sağolun hocam yarın olsun hayır olsun inşallah.Benim gözümde tek eksiği webkamera olmayışı ama sorsanız yılda 1 defa ancak açıyorum olmasada olur yani.İşlemcisi harika yıllarca götürür o derece yani.Daha çok çizim yapmak için aldım.15W eksiği var legion 5 pro 'dan.o kadar kadı kızında da olur diyorum.

Hocam "R" zaten cumhuriyet. Yanlış bilgi veya yazım yanlışından ban yemeyin aman!
Bir şey olmaz hocam. Açıkçası ben burada ROG kısaltmasını bir seri ismi olarak kullandım. Yoksa elbette ROG = oyuncuların Cumhuriyeti anlamına geliyor.

Bir şey olmaz hocam. Açıkçası ben burada ROG kısaltmasını bir seri ismi olarak kullandım. Yoksa elbette ROG = oyuncuların Cumhuriyeti anlamına geliyor.
Vay başkan bende katıldım size.tavsiye edeceğiniz bir şey var mı bana ?

Hocam hangi ROG modelini aldınız?

Hocam hangi ROG modelini aldınız?
Asus ROG Strix G513QR AMD Ryzen 9 5900HX 16GB 1TB SSD RTX3070

Bu modeli hocam.17 inc zaten istemiyordum.Hem çok büyük taşınması zor hemde ağır.Fiyatı 'da 2 bin üstü zaten.Ben genelde kucağımda kullanıyorum.Asus almayacağım bir daha diyordum ama ülkemize değer veren vallahi asus hep erken getiriyor makinaları.Daha dünyada sayılı çıkan makine diye biliyorum.

Eski makinam Asus 550JX modeliyidi.Emektar baya götürdü beni vallahi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…