2021 yılında iPhone X alınır mı?

Alınmaz hocam telefon çıkalı 3 4 yıl oluyor o paraya 0 telefon alabilirsiniz.

İlla ki Apple cihaz kullanmak istiyorsanız alınır, o fiyata ekranı daha küçük olsa da daha performanslı iPhone SE 2020 de alınabilir. 500 TL daha bütçe artırıp sıfırını alabilirsiniz bu modelin.

XS modelini veya XR modelini alabilirsin. Sadece X olanı tavsiye etmiyorum kronik sorunları var.

O fiyata temiz 2. el bulabileceksen bence alınır, sonuçta o fiyattaki Android'lerden daha iyi performans vereceğini düşünüyorum ama emin değilim.

Hocam neden alınmaz? Telefon mu sorunlu yoksa 0 bir Android daha iyi bir seçenek mi?

2-3 yıl sonra güncellemesi kesilecek de o yüzden IOS'lar alınmamalı ve güncellemeler ile yavaşlatılacak. 0 Android daha mantıklı.

2-3 yıl sonra güncellemesi kesilecek de o yüzden IOS'lar alınmamalı ve güncellemeler ile yavaşlatılacak. 0 Android daha mantıklı.
Hocam daha 6S'in kesilmedi, X'in uzun yolu var. Ayrıca yavaşlatma batarya üzerinden oluyor diye biliyorum, batarya sağlığına bakarak alırsa veya bataryayı değiştirse sıkıntı olmaz bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…