2021'de BF1 alınır mı?

alıp indirip sonra iade etmeye değmez.Eğer bf 6'yı sistemin kaldırıyorsa ve paran yetiyorsa bf 6 al ama param yetmez diyorsan ve 1. Dünya savaşını seviyorsan al bence.

Sunucular dolu ve fiyatı sana uygunsa evet alınır. Birkaç ay sonra yeni BF oyunu çıkıyor, sen bilirsin.

Alıp indirip sonra iade etmeye değmez. Eğer BF 6'yı sistemin kaldırıyorsa ve paran yetiyorsa BF 6 al ama param yetmez diyorsan ve 1. dünya savaşını seviyorsan al bence.

Yeni oyunu alacak param olsaydı keşke. Ayrıca oyunun atmosferi ve ortamı çok içine çekiyor beni. Yeni oyunu çıkınca doluluk oranı bana fazla etkinlenmez gibi geliyor çünkü hala BF3 ve BF4'ü oynayan bir sürü insan var.

Günün belli saatlerinde özellikle sabahın erken saatlerinde dolu sunucu bulmak bir hayli sıkıntı, onun dışında öğleden sonra ve akşamları yeri geliyor bazen sırada bile bekletebilecek düzeyde doluluk olabiliyor. Alınır mı noktasında ise sırf atmosferi ve ağır gerçekçi oynanış deneyimi için bile alınır derim, keza bu oyundan aldığım hazzı daha yeni olan BF V'te pek alamıyorum desem yalan olmaz.

Günün belli saatlerinde özellikle sabahın erken saatlerinde dolu sunucu bulmak bir hayli sıkıntı, onun dışında öğleden sonra ve akşamları yeri geliyor bazen sırada bile bekletebilecek düzeyde doluluk olabiliyor. Alınır mı noktasında ise sırf atmosferi ve ağır gerçekçi oynanış deneyimi için bile alınır derim, keza bu oyundan aldığım hazzı daha yeni olan BF V'te pek alamıyorum desem yalan olmaz.

Teşekkür ederim hocam. O zaman oyunun server açısından BF 4 ve BF3'den farkı yok galiba? Günün belli saatleri dolu oluyor anladığım kadarıyla.

Geri
Yukarı