2021'de F1 2018'e başlanır mı?

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
F1 oyunu deneyimim hiç yok. Steam kütüphanemde görünce bir baksam mı acaba diye tereddütte kaldım ama boşuna da yüklemek istemiyorum.
2017 2018 arası PS3'de bir Gran Turismo 6 deneyimim var severek de oynamıştım. 3 4 ay ama o zamandan beri dokunmadım yarış oyunlarına tekrar indirsem sarar mı sizce yoksa git paşa paşa Rocket League kas mı dersiniz?

PC sistemi iyi o konuda sıkıntı yok soruş maksadım boşa 38 küsur GB indirmeyeyim. Çünkü biliyorum 2 günde anca iner xD

Serverlar genel olarak boş, online yarış bulmak konusunda sıkıntı yaşayabilirsin. Gerçi bulsan bile online oyuncular kanser, çarpışan araba sürüyorlar sanki :D.

Ama ben kariyer modu oynarım, arada girer tek tük yarış yaparım diyorsan oynanır. Gayet keyifli.

Serverlar genel olarak boş, online yarış bulmak konusunda sıkıntı yaşayabilirsin. Gerçi bulsan bile online oyuncular kanser, çarpışan araba sürüyorlar sanki :D.

Ama ben kariyer modu oynarım, arada girer tek tük yarış yaparım diyorsan oynanır. Gayet keyifli.
Teşekkürler çarpışan arabalar konusunda Rocket League den iyi ne var ben 10 gb onu yükleyeyim biraz millete çarpayım xD
20 al geç alşırsın 18 eski.
Steamde para olsa keşke :(

Yeni konular

Geri
Yukarı