2021'de PSP alınır mı?

PS Vita'ya kutulu oyun alınıyor mu peki hocam? Ufacık çapta arşiv yapmak istiyorum.

Alınır kardeşim. Her iki türlü de oynayabilirsiniz. Bazı modlar var istediğin an kırık istediğin an orijinal oynayabiliyor sun. Bu sana kalmış. Ben kırık cihazla Online bile oynuyorum bazı oyunları. Ama genel de benim tarzım RPG oyunları. Emulatorler de özellikle daha fazla zaman geçiriyorum. Kendi mağazasında zaten yüzlerce oyun var. Tıkla indir. Kutulu alacağınızı sanmıyorum bu yüzden. Cihazı tanıdıktan sonra. Karar sizin bütçe var ise vita benim görüşüm, yok ise PSP de işinizi görecektir.
PSP almanızı önermem eğer oyunlarını oynamayı istiyorsanız ppsspp ile oynayabilirsiniz.

Maalesef o emulatorler ile el konsolun da ki zevk birbirini tutmuyor hocam. Yoksa kimse el konsolu almaz.

Alınır kardeşim. Her iki türlü de oynayabilirsiniz. Bazı modlar var istediğin an kırık istediğin an orijinal oynayabiliyor sun. Bu sana kalmış. Ben kırık cihazla Online bile oynuyorum bazı oyunları. Ama genel de benim tarzım RPG oyunları. Emulatorler de özellikle daha fazla zaman geçiriyorum. Kendi mağazasında zaten yüzlerce oyun var. Tıkla indir. Kutulu alacağınızı sanmıyorum bu yüzden. Cihazı tanıdıktan sonra. Karar sizin bütçe var ise vita benim görüşüm, yok ise PSP de işinizi görecektir.
Ben kutulu alma taraftarıyım arşiv için. Ufak çapta bir arşiv olursa güzel olur. Eskiden beri oyun arşivi yapmak istedim ama fakiriz :D.

Karar sizin. Ben görüşümü belirttim. Çok çok fazla para var ise Switch, orta düzey vita, fakir isek PSP :)
Hem de fak fakirim hocam. Sonra'da PS3'e geçerim artık.
PS2 ve PS1 iyi değil o kadar ve sanırsam bir çok PS2 oyunu HD olarak PS3'e çıkmış ya. PS3 en mantıklı olacak ileri ki zamanlarda.

Oynamadığım koca bir neslin oyunları var zaten. En iyi seçim PS3.

Geri
Yukarı