2022/2023 Süper lig sezon sonu sıralama nasıl olur?

atakan0001

Picopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce sıralama nasıl olur sezon sonu? Ben kendi tahminimi yazıyorum.

1.Fenerbahçe
2.Galatasaray
3.Beşiktaş
4.Trabzonspor
5.Adana demirspor

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence hala favori Galatasaray. Şu an biraz daha sıkıntılı dönemden geçiyor takım ama toparlayacaktır diye düşünüyorum Lale Orta'nın müdahaleleri ortadan kalkınca.

Fenerbahçe'nin şampiyon olabileceğini sanmıyorum. Jesus daha şimdiden Flamengo'ya kaçmaya çalışıyor. Her hafta yeni bir ses kaydı ya da olayı çıkıyor adamın Flamengo ile ilgili.

Beşiktaş güzel bir gaz aldı bence Fenerbahçe'den daha yüksek şampiyonluk ihtimalleri. Hücum oyuncuları da baya formdalar.

Trabzon bu sezon belini doğrultamaz gibi 4. olurlarsa onlar için baya iyi olur.

Bence hala favori Galatasaray. Şu an biraz daha sıkıntılı dönemden geçiyor takım ama toparlayacaktır diye düşünüyorum Lale Orta'nın müdahaleleri ortadan kalkınca.

Fenerbahçe'nin şampiyon olabileceğini sanmıyorum. Jesus daha şimdiden Flamengo'ya kaçmaya çalışıyor. Her hafta yeni bir ses kaydı ya da olayı çıkıyor adamın Flamengo ile ilgili.

Beşiktaş güzel bir gaz aldı bence Fenerbahçe'den daha yüksek şampiyonluk ihtimalleri. Hücum oyuncuları da baya formdalar.

Trabzon bu sezon belini doğrultamaz gibi 4. olurlarsa onlar için baya iyi olur.
Hocam sizce Adana demirspor'un durumu ne olur?

Hocam sizce Adana demirspor'un durumu ne olur?
ADS'yi ben baya beğeniyorum. Ligde 2. takım olarak desteklerim hatta. Özellikle Badou Ndiaye, Ertaç ve Kevin Rodrigues beğendiğim oyunculardan. Zaman oldukça da en azından maç kesitlerini izlemeye çalışırım. Bu sene santrafor açısından şanssızlardı. Emre Akbaba falan oynuyordu ama bir yere kadar verim alabiliyorlardı. Bu sezonu bence yine de ilk 6 içinde bitirecekler seneye eğer Onyekuru kalırsa iyi bir santraforla toparlarlar. Belki bir de stoper transferi çünkü Mert Çetin şu anlık bekleneni veremiyor gibi. Onyekuru'da bu sezon çok çok iyi değil ama yanındaki oyunculardan da kaynaklanıyor gibi. Ben Locadia'yı almalarını isterdim bonservissiz transfer olacaktı ama fırsat kaçtı adam Çin'e transfer oldu birkaç gün önce.

1.Galatasaray.
2.Beşiktaş.
3.Fenerbahçe.
4.Adana Demirspor.
5.Başakşehir.
6.Trabzonspor.
7.Kayserispor.
8.Konyaspor.
9.Antalyaspor.
10.Alanyaspor.
11.Karagümrük.
12.Sivasspor.
13.Kasımpaşa.
14.Ankaragücü.
15.İstanbulspor.
16.Giresunspor.
17.Ümraniyespor.

Hatayspor ve Gaziantep FK ligden çekildi.

Sadece FB, GS ve BJK için tahmin yaptım. Sonuç:

1681825818365.png

1.Galatasaray.
2.Beşiktaş.
3.Fenerbahçe.
4.Adana Demirspor.
5.Başakşehir.
6.Trabzonspor.
7.Kayserispor.
8.Konyaspor.
9.Antalyaspor.
10.Alanyaspor.
11.Karagümrük.
12.Sivasspor.
13.Kasımpaşa.
14.Ankaragücü.
15.İstanbulspor.
16.Giresunspor.
17.Ümraniyespor.

Hatayspor ve Gaziantep FK ligden çekildi.
Hocam helal olsun ilk 5'i bildiniz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı