2022 Apple TV 4K Duyuruldu! İşte Özellikleri ve Fiyatı

iPad dışında her türden Apple ürününü kullanıyorum ama benim de iyi ki almışım dediğim tek Apple ürünü de Apple TV 4K. Apple'ın hep o övülen sadelik, kullanım kolaylığı vaadinin hakkını veren tek Apple ürünü bence bu (sonra da Apple Watch gelir zaten). Televizyon Smart da olsa arayüzler bunun kadar sade ve kullanışlı olmuyor. Tabii telefon da iPhone olmalı aksi halde en büyük avantajlarından biri olan telefon klavyesi kullanılamıyorama alırken gerek var mı diye düşünmeme rağmen aldıktan sonra bir an bile pişman olmadım.

Ben iPhone 13 Pro Apple Watch series 7 MacBook Pro ve iPad mini kullanıyorum. Spor ve işte de çantamla problem yaşamamak için de AirTag kullanıyorum ama Apple TV kullanmam için benim televizyona süre ayırmam gerekiyor. Genellikle televizyon yerine bilgisayara kullanan biriyim.

Ben iPhone 13 Pro Apple Watch series 7 MacBook Pro ve iPad mini kullanıyorum. Spor ve işte de çantamla problem yaşamamak için de AirTag kullanıyorum ama Apple TV kullanmam için benim televizyona süre ayırmam gerekiyor. Genellikle televizyon yerine bilgisayara kullanan biriyim.

Ben de arkadan bir ses olsun diye açıyorum genelde, bazen PC kullanırken bile uzun 3-4 saatlik Youtube videoları (4K İsviçre manzaraları ya da Norveç şehirler arası tren yolculukları) açık oluyor, arada tren camına vuran yağmur damlalarının sesini duyuyorum falan keyif veriyor. Direkt TV’yi kullanırken de uygulamalar arası geçişler, uygulamaların akıcılığı, kumandasının kullanım kolaylığı, telefon klavyesine geçiş, ekran yansıtma gibi konular hayat kalitesini net arttırıyor diyebilirim. Konfor ve zamandan tasarruf önemli benim için.

Sırf Macbook veya sırf Apple Watch varsa çok fark etmiyor ama iPhone varsa asla pişman etmiyor bence. A15 Bionic ile daha da iyi olmuştur artık.

Geri
Yukarı