2022'de GM 5 Plus alınır mı?

Bütçe
1500

ggDarwin

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar babam için ucuz yollu telefon bakıyorum.
Bundan yıllar önce GM 5 Plus kullandım ve memnun da kalmıştım.
Şu anda 1500 TL'ye satılıyor. Bu fiyat bandındaki daha yeni telefonlar hiç duyulmamış markalar var ve bu yüzden en azından önceden kullandığım bir telefonu almayı düşünüyorum. Bu yılda alınır mı yoksa bu fiyat bandına yaşlılara göre öneriniz var mı?

Not: Şu anda P20 Lite kullanıyorum 3500 4000 bandına gerçekten sorunsuz her yönden iyi sayılabilecek fiyat performans bir telefon öneriniz varsa kendime alıp şu anki telefonumu babama vereceğim.

Merhabalar babam için ucuz yollu telefon bakıyorum.
Bundan yıllar önce GM 5 Plus kullandım ve memnun da kalmıştım.
Şu anda 1500 TL'ye satılıyor. Bu fiyat bandındaki daha yeni telefonlar hiç duyulmamış markalar var ve bu yüzden en azından önceden kullandığım bir telefonu almayı düşünüyorum. Bu yılda alınır mı yoksa bu fiyat bandına yaşlılara göre öneriniz var mı?

Not: Şu anda P20 Lite kullanıyorum 3500 4000 bandına gerçekten sorunsuz her yönden iyi sayılabilecek fiyat performans bir telefon öneriniz varsa kendime alıp şu anki telefonumu babama vereceğim.

GM 5 Plus, eski bir telefon olduğu için bu fiyatı haketmiyor. 2. elde temiz GM 5 Plus'lar var daha ucuza bakmanızı öneririm.

Ben de GM5 Plus kullanıyorum. Kesinlikle alınmaz. Oppo, Huawei, Xiaomi modellerine bakabilirsiniz.

Benim görüşüm eğer temiz bulabilecekseniz temiz Galaxy S7 bulabilirseniz (Galaxy S7 diyorum çünkü Edge'de çok sıkıntılar var (kronik olarak)) GM5 Plus'ı her türlü konuda tokatlar. Batarya sağlığı ve ekranda yanık olmamasına dikkat edin derim.
Not: İkisi de Android 8 kullanıyor ama donanım olarak aralarında çok fark var ve kendimde J4 Core'dan bu telefona terfi ettim.
2. not: Samsung alacaksanız böyle, diğerlerinde belki 2.el Xiaomi Redmi Note 8 2019 veya 2021 versiyonu olabilir.

Huawei Mate 10 Lite da olabilir. Gerçekten güzel cihaz.

Alınmaz, güncel değil, güvenlik güncellemeleri son derece eski, donanımı yeterli değil, kamerası gerçekten kötü, en son kullandığımda ısınma sorunu vardı. Güncel giriş seviyesi cihazlara bakmanız daha iyi olur. Hem güncel donanıma hem de daha iyi yazılım desteğine sahipler.

Geri
Yukarı