2022'de iPhone 11 alınır mı?

Bütçe
18.000

EgemenReis

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, şu anki telefonum Samsung Galaxy A71 127 GB. Sizce iPhone 11 alsam beni kaç yil daha götürür veya uzun süreli kullanimda batarya ve performans olarak beni üzer mi? Ve iPhone 11 bütçesinin de üzerine cikamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, şu anki telefonum Samsung Galaxy A71 127 GB. Sizce iPhone 11 alsam beni kaç yil daha götürür veya uzun süreli kullanimda batarya ve performans olarak beni üzer mi? Ve iPhone 11 bütçesinin de üzerine cikamam.
iPhone 11'i sıfır alacaksan alınmaz. Fiyatı fazla. Eğer ikinci el alacaksan alınabilir. Hâla gayet iyi telefon. Sadece İPS ekranı memnun etmeyecektir.

IPS panelin verimsiz olması ve kaba yan çerçeveler sorun değilse alınır en az 4 yıl kullanılır.

İphone 11, ekran da ve biraz bataryada kötü. Ekran IPS ve 720p ve çerçeveler çok kalın. Performans konusunda performansı gayet iyidir. Eğer sıfır alacaksanız almayın. O fiyata çok daha iyi modeller var. İkinci el alacaksanız olur.

Geri
Yukarı