2022'de iPhone 8 Plus alınır mı?

Hayir, illa alman gerekiyorsa al ama.
Peki neden alınmaz asıl soru bu? 5-6 bin bandında nasıl bir telefon alabilirim?

Bir tek şu yönü güzel iOS olması kötü yanları ekranı küçük, bataryası Android telefonlara göre çok az, eski bir telefon, iOS 17 büyük ihtimalle almaz. Benim önerim Android bir telefon almanız hem güncel bir telefon olur hem de yeni özellikleri olur hızlı şarj, bataryası iyi, ekranı büyük, 60 Hz ekran değil, sıfır telefon. Dediğim gibi eğer iOS sevdalısı değilseniz bence almayın eski bir telefon bu eskiliği iOS kapatmaya çalışıyor ama iOS 17 büyük ihtimalle çıkmaz.
XS modeli nasıl olur sizce? Biraz iPhone sevdası var malesef.

Kasa memnun etmeyebilir ya. Bayagi da eskidi gibi artik. XS hâlâ modern bir model, tercih edilebilir.

XS modeli nasıl olur sizce? Biraz iPhone sevdası var maalesef.

Hocam o alınabilir o iyi ama Android telefonla onun özelliklerinden çok daha iyi bir telefon alabilirsiniz. Üstte saydıklarıma ek NFC ile ödeme gibi ya da hızlı şarj yani Android telefon alırsanız daha yeni teknolojiler görebilirsiniz ben sırf iOS için iPhone almam. Bana göre en az iPhone 12 alınması lazım ama onun bile Android telefonlardaki kadar yeni teknolojileri yok sadece işlemciyi bayağı iyi.

Fiyat benim açımdan önemsiz yani bütçem şuan onun fiyat aralığında bende o yüzden alınır mı diye sordum özellikleri kullanan kişilerin yorumlarını öğrenmek için vs.
Hocam fiyat sizin için önemsiz olabilir bütçe soruyorum hala açıklama yapıyorsunuz. Belirli bir fiyat söyleyin ki o fiyat aralığında ya başka cihaz önerelim ya da 8 Plus al diyelim. Şu an piyasada 5000'e de var 8000'e de var.

Hocam fiyat sizin için önemsiz olabilir bütçe soruyorum hala açıklama yapıyorsunuz. Belirli bir fiyat söyleyin ki o fiyat aralığında ya başka cihaz önerelim ya da 8 Plus al diyelim. Şu an piyasada 5000'e de var 8000'e de var.
6-7 bin civarı bütçem var

Alınmaz, cihaz ya seneye ya da 2 sene sonra güncelleme almayacak. Bütçe nedir? XS Max bile bulunur belki, daha iyi Android alternatifleride var.
6-7 bin civarı xs bulabilir miyim?

6-7 bin civarı bütçem var

6-7 bin civarı XS bulabilir miyim?

Bütçeyi artırabilirsen Param Güvende olmadan XS Max'de alabilirsin.

Geri
Yukarı