2022'de MSI GP62 6qf alınır mı?

Bütçe maksimum 6700 TL ve en geç 1 ay içerisinde elimde olması lazım. Gönül ister ki RTX3060 12. nesil Intel işlemci falan alalım ama hem yeni nesil hem de bu kadar güçlü bu fiyata varsa alayım hemen. Benim için gücü performansı önemli yeni nesil olup bu fiyata performansta bunun yanına yaklaşamayan laptopu ne yapayım ki. Daha performanslı linki atarsanız onu alayım. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Yanlış anlamayın masaüstü neden almıyorsunuz?

Yanlış anlamayın masaüstü neden almıyorsunuz?
Hocam belki yanında taşımak içindir yada daha pahalıya patliyordur veya arkadaş sevmiyordur.

Bütçe max 6700 TL ve en geç 1 ay içerisinde elimde olması lazım. Gönül ister ki RTX3060 12. Nesil Intel işlemci falan alalım ama hem yeni nesil hem de bu kadar güçlü bu fiyata varsa alayım hemen. Benim için gücü performansı önemli yeni nesil olup bu fiyata performansta bunun yanına yaklaşamayan laptopu ne yapayım ki. Daha performanslı linki atarsanız onu alayım. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Hocam belki yanında taşımak içindir yada daha pahalıya patliyordur veya arkadaş sevmiyordur.

Bütçe max 6700 TL ve en geç 1 ay içerisinde elimde olması lazım. Gönül ister ki RTX3060 12. Nesil Intel işlemci falan alalım ama hem yeni nesil hem de bu kadar güçlü bu fiyata varsa alayım hemen. Benim için gücü performansı önemli yeni nesil olup bu fiyata performansta bunun yanına yaklaşamayan laptopu ne yapayım ki. Daha performanslı linki atarsanız onu alayım. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Hocam 3 üde güzel bana soracak olursanız monster güzel ama omen da iyi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı