2022'de S9 alınır mı?

Bütçe
3500 TL
Ben kullanıyorum, ikinci el almıştım 1 yıl önce. Ekranında normal kullanımda gözükmeyen bir iki yanık mı desem bilmiyorum ama pembeleşme var, bataryasını da değiştireceğim şuanda %70 civarı. Onun dışında hiçbir sorunu yok. Ek olarak model için söylemek istediğim bir şey var, sağlamlığına çok şaşırdım; Neredeyse en az 50 belki 100 defa düşürmüşümdür ve halen bir çizik yok (elbette kılıfla kullanırken). Yani demem o ki, bu saydıklarım eğer alacağınız cihazda yoksa 2500 bu cihaz için para bile değil, düşünmeden alabilirsiniz.

Bence alınmaz. Kronik sorunlu diye biliyorum AMOLED yanığı oluşuyor bir süre sonra. Arkadaşımda S9 + var full gece modu açık ve en düşüklerde parlaklık kullanmasına rağmen AMOLED yanığı oluştu.

Bence alınmaz. Kronik sorunlu diye biliyorum AMOLED yanığı oluşuyor bir süre sonra. Arkadaşımda S9 + var full gece modu açık ve en düşüklerde parlaklık kullanmasına rağmen AMOLED yanığı oluştu.
Benim ekranımda bir iki tane var yazmış olduğum gibi, kronik sorunlu olduğunu sanmıyorum. Kronik sorundan kastımız eğer ekranın AMOLED yanığı ise haklısınız, aşırı parlak bir ekran olduğu zaman bir süre sonra izler kalmaya başlıyor. Hatta Note 8 modelinde ekran tamamen pembe oluyor. Ben gece modu olmadan kullanıyorum telefonu her zaman, ve en fazla bir tane yanık oluşmuştur, hiç fark etmiyorum bile yanıkları.

Geri
Yukarı