Rehber 2022'de Sony PSP alınır mı?

Hocam emulator düşmanı birisiyim. O konsolu elimde tutmak kadar huzur verici bir şey yok benim için.
Hocam ben daha çok eski konsollarda emülatör kullanıyorum. Özellikle NES emülatörlerini çok uzun süre kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Size de tavsiye ederim. Orijinal mario gerçekten zor.

Şimdi tekrar izleyince videoları çok garip geldi. Grafikler oynanış falan çok basitmiş ama oynadığım dönemde saatlerimi harcamıştım biraz Diablo stili.

Her şey zamanında değerli hocam. Bir zamanlar PS2'de dünyanın en iyi oyunuymuş gibi oynadığım oyunların bugün yanından geçesim gelmiyor.

Düzenleme: Birde evde PS yoktu PS cafeye giderdik.

Sırf PS özel oyunları için aralarından birini seçip alacağım hocam. Çünkü PS5 çok pahalı. Şimdilik PS4 özel oyunların hepsini oynatır herhalde.

Son düzenleme:
Hocam ben daha çok eski konsollarda emülatör kullanıyorum. Özellikle NES emülatörlerini çok uzun süre kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Size de tavsiye ederim. Orijinal mario gerçekten zor.

Kişisel tercih hocam bir şey diyemem size iyi bana kötü

Hiç konsol alma şansım olmadı. PSP ve PS Vita almak isterdim açıkçası. PS Vita sistemin kırık olmasından epey pahalı. Eski olmasına takılmayacaksanız kesinlikle alınır. PS 1 bütün serilere kadar evimde koleksiyon yapmak ve emulator olmadan canlı şekilde oyunları oynamayı isterim açıkçası. Bence alınır.

Hocam sabırlı olup 3 4 ay kenara para koyarsanız umarım ulaşırsınız hedefe.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…