2023 Golf Life vs 2022 Golf Style

Horizon_20

Centipat
10k km civarı 2023 golf Life mı? Yoksa 50k km civarı 2022 golf style mı? Yaklaşık aynı paralar. İki paket arasında ne gibi farklılıklar var?

10k km civarı 2023 golf Life mı? Yoksa 50k km civarı 2022 golf style mı? Yaklaşık aynı paralar. İki paket arasında ne gibi farklılıklar var?
Style donanım olarak daha iyi. Attığınıza göre araç iyi. Tramer durumuda iyiyse bence Style olan.

2023 Life paketin 2022 Style'a göre hiçbir artısı yok mu yani?

1 yaş daha genç sadece başka artısı yok hocam.
VW de Full paket alacaksın arabayı.
Bende Passat impression vardı. Şu an 2021 elegance passata biniyorum dünya kadar fark var aralarında iyi ki Full pakete geçmişim diyorum.

50k kmde araç alınır mı? Yani? Sıkıntı olmaz hiçbir şekilde.

VW motoru kolay kolay ölmez 50bin km henüz sıfır sayılır.

Golf Life. Ben her zaman dusuk km taraftariyim.

VW sanzimani ariza verebilir ama belli olmuyor. Bence 10k km ile 50k km arasindaki fark az degil hocam. Sadece sanzimanda degil 50k da olsa kullanima gore her araba erken sorun cikarabilir. 100k da motor yiyen araclar var. Benim dusuncem bu yonde

Haklisiniz hocam ama bunlar zaten opsiyon olarak cogu alinabiliyor diye biliyorum ama dogru mu biliyorum?

Son düzenleme:

Evet opsiyonla alınır ama bu yazdıklarım Life'nin standardında yok ama style pakette standar olan opsiyonlar Life'ye tüm bunları opsiyonla alan olmuş mudur bilmem ikinci el alacağı için araması lazım ama oda zaten style paketle aynı para olur.

Tabi orasi dogru haklisiniz. Arkadasin dusuk km mi yoksa daha dolu bir araba mi arasinda secim yapmasi gerekiyor.

Tabii orasi dogru haklisiniz. Arkadasin dusuk km mi yoksa daha dolu bir araba mi arasinda secim yapmasi gerekiyor.

Bir araba 150binde bir arada 20 binde değilki hocam. 50 bin km tamam 10bine göre yüksek ama 50bin km nispeten düşük bir km zaten.

Örnek arabalar bunlar hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…