2023 yılında iPhone 8 alınır mı?

Metrepat

Decapat
Daha fazla  
Birkaç ay önce de böyle bir konu oluşturmuştum. Ama şimdi zamlar geldi. Bu yılda iPhone 8 alınır mı? Kaç yıl götürür? PUBG de sıkıntı çıkarır mı? En fazla kaç para verilir? Yanıtlarınızı bekliyorum.

iPhone 8'i ben olsam bu devirde almam. İlla iPhone istiyorsanız bütçeniz kısıtlıysa ikinci el SE 2 modeline yönelmenizi öneririm.

''İOS 17 güncellemesinin İPhone X, İPhone 8 ve İPhone 8 Plus için alınmayacağı belirtiliyor.'' İphone 11 altını almanın bir mantığı kalmadı. İmkan varsa 11 bile almamak lazım 12-13 alınabilir.

İkinci el uygun bulunursa alınabilecek bir cihaz. 8 modeli için maksimum 5000-5500 civarı verilir.
iOS 16 son güncellemesi idi. 2-3 yıl güvenlik güncellemeleri alacak.

Alınmaz, desteği kesildi artık.
Desteği kesilmedi. Apple cihazlar son güncellemelerinin ardından 2-3 sene güvenlik güncellemeleri alırlar. Ardından uygulama desteği de kesilir.

Güvenlik güncellemesi almazlar demedim ki ben, o cihaza destek kesildi bu resmi bir şey, yazdiğimı okumadan, anlamadan cevap verme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…