2023 yılında Windows 11 kullanılır mı?

gldeavici

Centipat
Daha fazla  
2023'ün şubat ayındayız. Windows 11 ilk çıktığı dönem pek çok şikayet vardı hakkında; mavi ekran, oyunlarda performans düşüşü, vb. bu şikayetlerin üstünden çok fazla zaman geçti ve güncellemeler geldi. Bunca şeyden sonra artık Windows 11 kullanılabilir mi yoksa hala Windows 10'da kalmak daha mı mantıklı bir hareket?

Ayrıca Windows 11'e geçtiğimde bilgisayar sıfırlanır mı yoksa şu an bilgisayarda olan her şey korunur mu?

Sistem özellikleri.

Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660 Super.
İşlemci: Intel i5 9400F
16 GB RAM.
500GB SSD (okuma 3470 MB, yazma 2600 MB)

Kullanırsın niye kullanamaysın ki?

Bilgisayarınız kaldırır, windows 11'i de ben denemedim ama güzel diyorlar bayağı bir hatasından vs. arındırılmış hâlde. İlginizi çekiyorsa geçin ama windows 10 da yeterlidir.

Windows 10'dan tekrar 11'e geçtim ve önceki sürümlerine göre daha stabil hale gelmiş. AMD sistem kullanıyorum Windows 10 ile aynı performansı yakalıyorum. Şu an geçilebilir diye düşünüyorum.

Hocam Windows 11 çıkalı 3 yıl falan oldu. Bir sürü güncelleme geldi, sıkıntı olmaz.

Peki ne kadar zamanımı alır bu işlem? Eğer internet ile alakalıysa internet saniyede 2.7 MB indiriyor.

Hocam USB ile mi geçiceksiniz yoksa bir Windows'un programı ile falan mı? USB ile 15-20 dk sürer ama Windows programıyla 1-2 saat sürebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…