2023'te 6000 TL'ye G27 alınır mı?

ARTEON

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600 6-Core-16,0 GB RAM-Sapphire PULSE Radeon RX 6600-İntenso 480gb m2ssd-600watt psu
Meslek
Öğrenci
İkinci el 6000TL'ye G27 buldum shifter vs her şeyi var sorunsuz çalışmaktadır diyor satıcı. 2023 yılında alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el 6000TL'ye G27 buldum shifter vs her şeyi var sorunsuz çalışmaktadır diyor satıcı. 2023 yılında alınır mı?

Hevesse alma o tarz oyunlari oynuyorsan al Forza dirty est2 surekli oynuyorsan alinir.

Hevesse alma o tarz oyunlari oynuyorsan al Forza dirty est2 surekli oynuyorsan alinir.

ETS 2 oynuyorum tüm DLC'leri de var ama sıkılır mıyım bir süre sonra bilmiyorum Assetto Corsa ve Forza Horizon 5 oynuyorum Dirt Rally 2.0 aldım ama klavyeyle sıkılmıştım.

ETS 2 oynuyorum tüm DLC'leri de var ama sıkılır mıyım bir süre sonra bilmiyorum Assetto Corsa ve Forza Horizon 5 oynuyorum Dirt Rally 2.0 aldım ama klavyeyle sıkılmıştım.

Duzenli oynuyorsan sök tak cikar yapmayacaksan alinir ama iste arada bir oynuyorsan gerek yok.

Bence al kanka senin ihtiyacın var gibi görünüyor klavye bir yerden sonra sıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…