2023'te iPhone 8 kullanılır mı?

Ben Facebook ile bir tablet satıyorum birisi iPhone 8 takas istedi ben normalde tableti satınca telefon almayı düşünüyordum. Sizce hala iPhone 8 alınır mı? Takas yaparsam nelere dikkat etmeliyim?

iPhone 8 yerine SE 2 almanı tavsiye ederim.

Ben Facebook ile bir tablet satıyorum birisi iPhone 8 takas istedi ben normalde tableti satınca telefon almayı düşünüyordum. Sizce hala iPhone 8 alınır mı? Takas yaparsam nelere dikkat etmeliyim?
iPhone 8 maksimum 2 yıl civarı kullanılabilir. Son güncellemesi olan iOS 16’yı aldı. iOS 17’i almayacak. Bütçeye göre düşünülebilir. Bütçen nedir ?

iPhone 8 yerine SE 2 almanı tavsiye ederim.
Arada ki fiyat farkı biraz fazla. Ama alabilirse gayet iyi olur.

Güncelleme desteği bu Eylül’de kesilecek. Fişi çekilmiş bir cihaz olduğunu bilerek takasa girin.

Alınır.

iPhone 8 maksimum 2 yıl civarı kullanılabilir.

Hocam:
En az 3 yıl güvenlik güncellemeleri desteği.
En az 2 yıl uygulama güncellemeleri desteği alacak, şu anda güncelleme desteği 2019'da kesilmiş iPhone 6 bile en azından YouTube, Instagram ve Whatshapp'ı açıyor, günlük kullanım için 4 yıl önce güncelleme desteği kesilmiş bir telefon bile yeterli olurken iPhone 8, 2 yıldan fazla bir zaman götürecektir.

Benim bahsettiğim o değildi hocam. Günümüzde iPhone 8 hâla yeterli bir cihaz iken 2 yıl sonra kullanılması daha güç olacak. Belki 3…

Benim bahsettiğim o değildi hocam. Günümüzde iPhone 8 hâla yeterli bir cihaz iken 2 yıl sonra kullanılması daha güç olacak. Belki 3…

O konuda haklısınız hocam, aynı performansını koruması imkansız gibi bir şey ama siz “maksimum 2 yıl kullanılır” deyince sanki 2 yıl sonra çöp olacak gibi anladın.

İphone 8 plus gold kullanıyorum, hala taş gibi alabilirsiniz .

İfadeler: DNA
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…