2023'te PS4 alınır mı?

• Konuyu başlatan Squaxw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 958
Linçlenmek istemiyorum fakat 2022 Aralık'ta aldım ve hala bal gibi kullanıyorum hocam. Series S'te düşünebilirsiniz destek ve yenilik açısından fakat PS4'ün hala gideri var emin olabilirsiniz. Ama fat kasa değil de Pro almanızı tavsiye ederim.
PS4 kesinlikle hâlâ içinde taş gibi oyunları olan harika bir konsol fakat sorun bu değil. Maalesef ülkemizde fahiş fiyatlara satılıyor. Mesela benzer güçte olan Xbox One neredeyse PS4 yarı fiyatında. (2. El için konuşuyorum.) Slim ile arada fark azsa bende pro alınması taraftarıyım fakat şunu da söyleyeyim, en mantıklısı PS4 özel oyunlarını abonelik ile bitirdikten sonra aynı paraya satıp Xbox Series S'e geçmek.

PS4 kesinlikle hâlâ içinde taş gibi oyunları olan harika bir konsol fakat sorun bu değil. Maalesef ülkemizde fahiş fiyatlara satılıyor. Mesela benzer güçte olan Xbox One neredeyse PS4 yarı fiyatında. (2. el için konuşuyorum.) Slim ile arada fark azsa bende Pro alınması taraftarıyım fakat şunu da söyleyeyim, en mantıklısı PS4 özel oyunlarını abonelik ile bitirdikten sonra aynı paraya satıp Xbox Series S'e geçmek.

Evet alırken bizde fark ettik, terletecek fiyatlara satılıyor. Ucuzlar ise ya dolandırıcı ya da sadece konsol kol falan yok.

Geri
Yukarı