2023'te Samsung CRG5 alınır mı?

erdemst17

Megapat
Makaleler
1
Yer
Asylum

Bu monitörde çoğu kişinin ghosting sorunu yaşadığını yıllardır hem bu forumda hem de diğer forumlarda çok kez gördüm. Fakat şu anda 144Hz olması ve özellikle de fiyatı bana çok cazip geldi. Eğer ghosting, ölü piksel veya iade edilmiş ürün gelmezse büyük kârda olurum diye düşünüyorum. Gelirse de anında aynı günde iade ederim. Sizce bu riske değer mi? Bu arada belirtmek istiyorum ki maalesef bütçemi 3K civarlarına çıkartmak benim için bir hayli zor. Yorumlarınızı bekliyorum.

Ayrıca ghostingden iade edilir mi edilmez mi onun hakkında da beni aydınlatırsanız sevinirim.

Oynadığım oyunlar genel olarak hikayeli ve nadiren rekabetçi. Daha çok günlük kullanım için kullanacağım.

Garanti bir şekilde ghosting olan monitör gelecek bunu söylemeliyim. Yani ghosting olmayan monitörün denk gelmesi çok daha zor ironik bir şekilde :D Normalde sıfır bir ürünü kusursuz almak gerekir, elbette teknolojide çıkar kusurlu ürün ama geneli kusurlu olan bir üründür kendisi. Bende de var ama en ucuz 144 Hz bu olduğu için aldım. Ghosting var fark edilecek şekilde ama aşırı rahatsız olmuyorum şahsen. Bana ücret iadesi yapabileceklerini söylediler ben istemedim. Yani garanti bir ghosting göze alıyorsanız alınabilir, 144 Hz güzel çalışıyor. Ancak mümkünse biraz daha artırıp farklı monitörlere yönelin.

Bu monitörde çoğu kişinin ghosting sorunu yaşadığını yıllardır hem bu forumda hem de diğer forumlarda çok kez gördüm. Fakat şu anda 144Hz olması ve özellikle de fiyatı bana çok cazip geldi. Eğer ghosting, ölü piksel veya iade edilmiş ürün gelmezse büyük kârda olurum diye düşünüyorum. Gelirse de anında aynı günde iade ederim. Sizce bu riske değer mi? Bu arada belirtmek istiyorum ki maalesef bütçemi 3K civarlarına çıkartmak benim için bir hayli zor. Yorumlarınızı bekliyorum.

Ayrıca ghostingden iade edilir mi edilmez mi onun hakkında da beni aydınlatırsanız sevinirim.

Oynadığım oyunlar genel olarak hikayeli ve nadiren rekabetçi. Daha çok günlük kullanım için kullanacağım.
Alınmaz. O fiyattaki 75 Hz monitörlerin çoğu bu modelden daha iyi. Ghostingten ötürü iade edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı