2024 TYT hazırlık

Tr_Ahmet

Femtopat
Bu sene mezuna kaldım istedigim bölüm puanı düşük bu sene 250 taban puanla kapattı. Ama benim temelim olmadıgımdan düşük puan aldım. 380 OBP puanı var.
Bu bölüme girebilmek içinde 200-210 ham puan lazım sadece sözel ile nasıl çalışarak yapabilirim?

Sağ olun teşekkür ederim.

Fizik çalışmak istersen 'Özcan aykın' izle çok mükemmel bir hocadır. 7 ayda çok daha iyi yerlere gelebilirsin. 250 değil 300 yap daha yere git. Sınırlandırma kendini. Biyoloji için 'doktor biyoloji' izle. Dediğim gibi günde 4-5 saat adam gibi çalışsan 400e de çıkarsın. Ders kamplarını izle sonra soruları çöz konu konu böyle git. Halledersin.

Fizik çalışmak istersen 'Özcan aykın' izle çok mükemmel bir hocadır. 7 ayda çok daha iyi yerlere gelebilirsin. 250 değil 300 yap daha yere git. Sınırlandırma kendini. Biyoloji için 'doktor biyoloji' izle. Dediğim gibi günde 4-5 saat adam gibi çalışsan 400e de çıkarsın. Ders kamplarını izle sonra soruları çöz konu konu böyle git. Halledersin.

Desteginiz için sağolun ama içimde bir beceremezlik yapamazlık var bir taraftan çalışasım geliyor ama ya yapamazsam diyorum meslek lisesi mezunu oldugumdan temelim sıfır

Desteginiz için sağ olun ama içimde bir beceremezlik yapamazlık var bir taraftan çalışasım geliyor ama ya yapamazsam diyorum meslek lisesi mezunu oldugumdan temelim sıfır.

Temele gerek yok ki. Zaten 9 ve 10. sınıf konularını anlatıyorlar. Konu konu git her konu sonrası testini çöz. Ama ders çalışma saatlerini az tutma, günde en az 4 saat çalış. Halolur. Sadece TYT çalışacaksın.

Temele gerek yok ki. Zaten 9 ve 10. sınıf konularını anlatıyorlar. Konu konu git her konu sonrası testini çöz. Ama ders çalışma saatlerini az tutma, günde en az 4 saat çalış. Halolur. Sadece TYT çalışacaksın.

Ocak ayından itibaren çalışmaya başlayacağım 5 ay var aklımdaki puanı garanti etsem bana yeter

Geri
Yukarı