2024'te iPhone 6S Plus alınır mı?

2015 yilinda cikan bir telefon hangi android telefonla gunumuzde kapisiyor mesela, ornek yazar misin?
Giriş seviye cihazlarla; model sayamam ama Xiaomi'nin baz model Redmi cihazlarıyla mesela.

O bütçede cidden IPS'e mi takıldınız? IPS olunca çöp olmuyor kaliteli IPS paneller de var.
Super Amoled'den IPS'e düşünce tereddütte kalıyor gibiyim.

@Spidertliman Siz hangi marka model cihazı kullanıyorsunuz?

Apple fanboyu olsam şuan android kullanıyor olmazdım hocam. Note 8 Pro'nun ekranı IPS olmasa tereddüt bile etmez direkt alırım.

3500 TL

Bütçem maalesef kısıtlı hocam. Yoksa en kötü alınacak model 11 zaten.
2.el S9 Plus veya S9 bakmanızı öneririm.

Giriş seviye cihazlarla; model sayamam ama Xiaomi'nin baz model Redmi cihazlarıyla mesela.

Super Amoled'den IPS'e düşünce tereddütte kalıyor gibiyim.

@Spidertliman Siz hangi marka model cihazı kullanıyorsunuz?
Redmi note 8 pro'yu kötülemişsiniz ama 6s'ten daha iyi performans veriyor.

Evet biliyorum, güncelleme desteği artık yok fakat halen kullanılabilir bir telefon olduğunu düşünüyorum. Çünkü çoğu günümüz Android telefonla halen yarışabilecek kalitede.
Ben buna pek inanamıyorum artık hocam ya. iPhone 8 bile 16.7 güncellemelerinden sonra aşırı ısınmaya donmaya başladı. A11 işlemciler böyleyse A9 neler yaşar... Ek olarak aşırı dandik bir marka telefon almazsanız günümüz Androidleri ile kapışacak durumda değil. Bence alınmaması gerekli artık.

Ben buna pek inanamıyorum artık hocam ya. iPhone 8 bile 16.7 güncellemelerinden sonra aşırı ısınmaya donmaya başladı. A11 işlemciler böyleyse A9 neler yaşar... Ek olarak aşırı dandik bir marka telefon almazsanız günümüz Androidleri ile kapışacak durumda değil. Bence alınmaması gerekli artık.
Öncelikle düzgün bir şekilde fikrinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim. Bende zaten kaçak Redmi Note 8 Pro veya 9S düşünüyorum.

Geri
Yukarı