2024'te Windows 11'e geçilir mi?

Alican_123

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
SanDisk SSD Plus 480 GB
Ekran kartı
1050 Ti
Anakart
MSI Pro H610M-G DDR4
İşlemci
12th gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F
Merhaba, bayağıdır düşünüyorum ve bugün fark ettim. Windows 11 geçin diyor, geçmeli miyim? Önceden bazı sistemsel sorunlar vardı, geçeceksem nasıl geçeceğim? Bilgisayar sıfırlanacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz ram kullanımı var okadar okadarda kötü bir windows serisi değil hatta bence biraz abartılıyor ben hiç sıkıntı yaşamadım hiç win10 kullanmadım irternet kafede biraz kurcalamıştım bida arkadaşımın var

Geçilir hocam. Geçecekseniz yükseltme ile değil de temiz kurulum ile geçin. Temiz kurulumda ise işletim sisteminizin kurulu olduğu disk bölümünü tamamen sıfırlamak zorundasınız.

Fazla abartılara kulak asmamak lazım. İlk yayınlandığı günden beri Windows 11 kullanıyorum gayet stabil tavsiye ediyorum.
Tabi arkadaşında söylediği gibi temiz bir kurulum yapmanızı ben de tavsiye ediyorum.

Ben 6 aydır falan kullanıyorum ondadan önce 3 sene Windows 10 kullandım ben şu ana kadar bir hatayla karşılaşmadım ama sizin sıfırdan kurmanız daha iyi olur USB yoluyla hata alma oranınız düşer
Ben tavsiye ederim.

Yükseltme yaparsınız bir problem olmaz. Windows 11 o kadar kötü bir işletim sistemi değil ben 2 yıldır kullanıyorum.

Zaten yakında dayatma olarak Microsoft 10'un fişini çekmeye başlayacak millet zorla 11'e geçecek.

Ben abimin bilgisayarında kullanıyorum. Hala daha stabil olduğunu düşünmüyorum. Bence acelesi yok geçmenizi önermem.

Hocam seneye desteği bitiyor 10 Pro almak ne kadar mantıklı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…