2070S Ventus GP vs 2070S Trio vs ASUS Turbo 2070S Evo

MSI servisi çok mu kötü? Bende ASUS GPU ve MOBO var ama bir diğer sistemimde baştan aşağı MSI dizmeyi planlıyordum?

Servis Point çözüm odaklı bir servis değil, anakartımdaki problemi belirleyemedi, kendileri görüntü alınca teste falan sokmadılar muhtemelen, aynı şekilde geri gönderdiler anakartı. MSI candır ama Servis Point olmamış, MSI'a yakışmayan bir teknik servis.

Servis Point çözüm odaklı bir servis değil, anakartımdaki problemi belirleyemedi, kendileri görüntü alınca teste falan sokmadılar muhtemelen, aynı şekilde geri gönderdiler anakartı. MSI candır ama Servis Point olmamış, MSI'a yakışmayan bir teknik servis.
Anakartınızda ne gibi bir sorun oldu acaba?

Görüntü gitti gelmedi, CPU ve DRAM arıza ledleri yandı falan, sonra servisten gelince de aynı problemi yaptı, RAM slotlarını değiştire değiştire düzelttim, şu an bir sorun yok.
Aslında insanlar MSI ASUS tartışması yapıyorlar ama teknoloji şans işi tamamen,bir firmanın diğer bir firmadan üstün olduğu konu yok.

Aslında insanlar MSI ASUS tartışması yapıyorlar ama teknoloji şans işi tamamen,bir firmanın diğer bir firmadan üstün olduğu konu yok.

Katılıyorum. MSI sempatik geliyo bana, kaliteli ve güvenilir geliyo gözüme ürettiği ekipmanlar. Kardeşimin MSI laptobunu 6-7 yıldır sorunsuz kullanması da cabası.

Geri
Yukarı