2080 S sistem Valorant FPS düşmesi

Arifefes

Centipat
Daha fazla  
Valorant'ta çok fazla drop yiyorum ve çok sinirleniyorum sistem özellklerini yazıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

RTX 2080 Super.
Ryzen 5 3600X.
MSI B450 anakart.
Samsung 970 EVO Plus.
Sıcaklık değerlerinde anormallik yok.

Valorant işlemci ağırlıklı bir oyun ve sizin ekran kartınız işlemcinize göre güçlü kalıyor. Kendini hissettiren darboğazlar yaşıyor olabilirsiniz.

Yeni güncellemeden kaynaklı imiş.

Hocam siz de yüksek var donuyor bende A8 9600 var donuyor. Bende donması hadi neyse de siz de donması herhalde optimizasyonun kötü olduğunu kanıtlıyor olabilir.

Durduk yere drop ise bir sıkıntı var fakat ortam kızışınca olan fps düşmesini söylüyorsan gayet normal, oyunda optimizasyon yok.

Valorant işlemci ağırlıklı bir oyun ve sizin ekran kartınız işlemcinize göre güçlü kalıyor. Kendini hissettiren darboğazlar yaşıyor olabilirsiniz.

Hocam MSI Afterburner'dan baktım sıkıntı yoktu.Müsait bir zamanda ekran görüntüsü atacağım

Hocam darboğaz yapıyor olabilir drop yeme sebebiniz 200 FPS'den bir anda 100 FPS'e düşmesi V-Sync FPS sabitleyici açıp tekrar dener misiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…