20Gbps USB Type-C kablo önerisi

Erkan Şahin

Kilopat
Makaleler
1
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Gümrük Müşavir Yardımcısı
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi 20Gbps hızlarına ulaşabilen iki tarafı da Type-C USB kabloya ihtiyacım var. Nereden ve nasıl bulabilirim? Thunderbolt kablolar uyum sağlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi 20Gbps hızlarına ulaşabilen iki tarafı da Type-C USB kabloya ihtiyacım var. Nereden ve nasıl bulabilirim? Thunderbolt kablolar uyum sağlar mı?

Nereden bilmiyorum. Ve neden bilmiyorum gerçekten merakımdan soruyorum 20 Gbps hızı ne için kullanacaksın?
Bu sanırım...
Hepsi burada da var bulabilirsiniz görüntü aktarımı için lazım sanırım.

Son düzenleme:
Nereden bilmiyorum. Ve neden bilmiyorum gerçekten merakımdan soruyorum 20 Gbps hızı ne için kullanacaksın?

Bu sanırım...

Hepsi burada da var bulabilirsiniz görüntü aktarımı için lazım sanırım.
Görüntü aktarımı için kullanmayacağım daha hızlı dosya transferi için kullanmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı